Yaşam alanlarının her noktasında güvenlik hizmeti sunan Kale 7/24 Alarm Sistemleri, abone sayısını hızla artırıyor

kale-iletisim kale-iletisim 

60 yılı aşkın süredir özellikle kilit ve çelik kapının tartışmasız lider firması Kale Endüstri Holding'in bünyesinde güvenlik ve alarm izleme hizmeti sunan Kale Alarm Sistemleri, abone sayısını hızla arttırmayı hedefliyor.

Türkiye'nin özellikle kilit ve çelik kapı sektöründe tartışmasız lider firması olan Kale Endüstri Holding'in bünyesindeki alarm izleme merkezi, Kale 7/24 markasıyla hızla büyümeye devam ediyor.

Kısa sürede 7 bin aboneye yaklaşan Kale 7/24, "Güvenlik ve Ötesi" sloganı ile tüm yurtta kullanıcıların yaşamlarını kolaylaştırmak için çeşitli çözüm önerileri sunuyor. Tam kapsam güvenlik sağlayan Kale, alarm çözümlerinde yeni ve cazip ödeme seçenekleri ile daha çok ev ve işyerine giriyor.  

Kale 7/24, son kampanyasıyla alarm çözümleri almak isteyenlere 39,90 TL+KDV'den başlayan cazip seçenekler sunuyor.

Kale Endüstri Holding

Kale Endüstri Holding 1953 yılında temelleri atılmış, 1979'da Kale Kilit ile atağa kalkmış, 1988 yılında tüm şirketlerini Holding çatısı altında toplamış, dev yatırımları ile büyümeye devam eden bir kuruluştur. Bugün, Kale Endüstri Holding çatısı altında Kale Kilit, Kale Kilit Dış Ticaret A.Ş, Kale Çelik Eşya, Kale Kapı Pencere Sistemleri, Kale İnşaat, Kale Yapı ve Ticaret, Kale Sigorta Acenteliği adı altında hizmet veren yedi ayrı firma bulunmaktadır. 2011 yılını 300 milyon USD ciro ile kapatan Holding, dünyanın dört bir yanından 100'den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

Türkiye'nin lider kilit üreticisi Kale Kilit ise, her yıl İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri  (İMMİB) tarafından ihracatta başarılı faaliyetlerin ödüllendirildiği "İhracatın Yıldızları Ödülleri"nde bu yıl da metal eşya kategorisinde üst üste 8. kez ipi göğüsleyerek birinci oldu. Kale Kilit bu başarısını, 2013 yılında gerçekleştirdiği 58.7 milyon dolar değerinde ihracat ile elde etti.

Kale Kilit katma değerli ürünlerle birlikte Avrupa'da tercih edilen marka haline gelerek, kilit sektöründe dünyanın en büyüğü İtalya'nın hâkim olduğu pazarlarda onlara rakip olmaya başlamıştır.