Eviniz de cebiniz de Kale Alarm ile güvende!

Yaşam alanlarının güvenliği söz konusu olduğunda alarm sistemleri hayati önem taşıyor. Hırsızlık gibi kötü niyetli girişimlere ve unutkanlık sebebiyle oluşabilecek tehlikeli ev kazalarına karşı son derece etkili olan alarmlar, kaza risklerini minimuma indirmesinin yanı sıra maddi ve manevi kayıpların önüne geçilmesinde de belirleyici bir rol üstleniyor. Ancak çoğu kişi maliyetler sebebiyle güvenlik önlemlerini erteleyebiliyor. İstenmeyen kazaların bu anlamda çok daha ciddi kayıplara neden olabileceğini hatırlatan Kale Alarm; Türk lirası üzerinden fiyatlandırdığı ürünleriyle kullanıcılarının kur dalgalanmalarından etkilenmesinin önüne geçiyor. Şirket, kiralama hizmetlerinde ise 24 ay sabit fiyat garantisi veriyor.

Ev ve iş yerlerindeki güvenlik ihtiyacı çoğu zaman ekonomik sebeplerle geri plana atılıyor. Ancak hırsızlık, yangın, gaz kaçağı gibi durumlar insanları genelde en hazırlıksız olduğu zamanlarda yakalayarak çok daha büyük kayıplara sebep oluyor. Bu nedenle yaşam alanlarında güvenlik tedbirlerini zamanında almak, maddi ve manevi zararların önüne geçilmesinde çok kritik bir rol oynuyor.

Türk lirası üzerinden fiyatlandırma, 24 ay sabit fiyat garantisi

Kaliteli ürünleri, doğru fiyatlandırma politikası, yaygın, hızlı ve profesyonel teknik servis ekipleri ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Kale Alarm, bu noktada başlattığı kampanya ile maliyetler sebebiyle alarm sistemi taktırmayı erteleyenlerin yüreğine su serpiyor. Ürünlerinin fiyatlandırmasını Türk Lirası üzerinden belirleyerek kullanıcılarının ani kur artışlarından etkilenmesinin önüne geçen şirket, şimdi de kiralamalarda 24 ay sabit fiyat garantisi vererek hem evleri hem de cepleri güvence altına alıyor. Size ise ihtiyacınıza uygun alarm sistemini belirlemek ve buna en uygun fiyatlarla sahip olmak kalıyor.

Güvenliğinizi şansa değil Kale Alarm’a bırakın

“Siz yoksanız biz varız” anlayışını benimseyerek kullanıcılarına farklı kategorilerde güvenlik çözümleri sunan Kale Alarm; bünyesindeki kablolu, kablosuz alarm seçenekleri, dedektörler ve Kale Alarm İzleme Merkezi hizmetiyle 365 gün boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz destek veriyor. Soygun, hırsızlık, su baskını, yangın, gaz kaçağı, acil sağlık sorunları gibi durumlarda alarm sinyalinin iletişim modülleri üzerinden merkezdeki alıcılara gönderilmesi ile çalışan Kale Alarm İzleme Merkezi, dünya ortalaması 38 saniye olan aboneye dönüş süresini yalnızca 10 saniyeye düşürerek kullanıcılarına ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.