• Şu anki First Page
  • Second Page
  • Kapı dışında tehlikeli nokta var mı?
  • Giriş kapısı hariç tehlikeli kapı ve pencere sayısı?
  • Sistem Tercihiniz?
  • (Var)İhtiyaç Listesi
  • (Yok)İhtiyac Listesi
  • Form
  • Bitiş

Kendi Kaleni Yarat

kky-1

Evinizin güvenlik ihtiyaçlarını belirlemek ve hayatınızı koruma altına almak için size soracağımız soruları yanıtlayınız. 

Kendi Kaleni Yarat

Ev ve iş yerleri için kendi ihtiyaçlarınıza uygun alarm sistemlerinizi oluşturmak artık çok kolay! Evlerde kişisel olarak alarm sistemleri tercih edilebildiği gibi toplu konut alarm sistemleri seçeneği de sağlanmaktadır. Kale Alarm tarafından geliştirilen Kendi Kaleni Yarat uygulaması ile alarmlarınızı doğru ve daha uygun şekilde seçebilirsiniz. Bu sistemde neler mi var? 9 adımdan oluşan mini bir test şeklinde hazırlanmış bu sorulara vereceğiniz cevaplar doğrultusunda size en uygun alarm sistemi otomatik olarak karşınıza çıkaracaktır. Bu test Kale Alarm sistemini neresi için düşündüğünüzü ve kapı dışında tehlikeli bir noktanın olup olmadığını sorarak başlamaktadır. Ardından seçeceğiniz sisteme göre iletişim bilgilerinizi dolduracağınız bir sayfaya yönlendirilirsiniz. Bu bilgilerinizi doldurup özellikle talep ettiğiniz notları da düştükten sonra kişiye özel teklifler ve kampanyalar için duyurulardan faydalanabilirsiniz.  

Kale Alarm Sistemleri

Kale Alarm ayrıcalıklarından faydalanarak kendinize ve kullanacağınız yere en uygun alarm sistemlerini tercih edebilirsiniz. Kale Alarm sistemleri kablolu ve kablosuz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Her ikisi için de bazı araç ve gereçlere ihtiyaç duyulmaktadır. 1 adet Kale Alarm paneli, 1 adet tuş takımı, 1 adet manyetik kontak, 1 adet dâhili siren, 1 adet harici siren, 1 adet hareket dedektörü olmak üzere sıralanabilir. Kale Alarm güvenlik problemini ortadan kaldırmak ve olabilecek kazaları önlemek için gelişmiş teknolojilerle ürünlerini üretmektedir. Uzun ömürlü ve dayanıklı olmasından dolayı memnuniyeti sağlamanın yanında ihtiyaçları da karşılar. Kendi Kaleni Yarat adı altında yapılan bu çalışmanın da amacı ihtiyaçların doğru tespiti ve müşterinin mağdur edilmemesidir. Böylece istenilen fonksiyonlarda ve özelliklerde tercih edilen kamera ve Kale Alarm sistemleri sayesinde daha güvenli bir ortam oluşmaktadır.

Kale Alarm Çağrı Merkezi 

İleri teknoloji ile üretilmiş ürünleri ve avantajlı fiyatları sayesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadırlar. 7/24 güvenlik sağlamak için üretilen ve her amaca ve her bütçeye uygun Kale Alarm sistemleri ve kameraları kullanıcılar tarafından rahatlıkla tercih edilmektedir. 68 yıllık Kale güvencesi sayesinde işini sevgiyle ve titizlikle yapan bir özveriye sahiptirler. Kale Alarm çağrı merkezine ulaşmak ise oldukça kolaydır. Kale Alarm resmi internet sitesine girerek form doldurmak yeterli olacaktır. Çağrı merkezine iletilen bu başvurunun ardından müşteri hizmetleri formda doldurmuş olduğunuz numara üzerinden iletişime geçecektir. Böylece yaşadığınız sorunları ve aklınızdaki soru işaretlerini zaman veya mekân fark etmeksizin sorabilir, görüşebilir ve her an yetkililere ulaşabilirsiniz. Kaliteden ve memnuniyetten ödün vermeyen sıkı çalışma temposu ile her soruya cevap olacak tecrübeli bir ekibe sahiptir. Yaygın bayii ve servis ağı ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Kale Alarm Kamera

Kale Alarm güvenliği sağlamak için ürettiği Kale Alarm sistemlerinin yanında güvenlik kameralarının da üretimini yapmaktadır. Son teknoloji ile üretilen Kale Alarm kamera hem iç, hem de dış mekânlarda kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Konumlandıracağınız yere göre kamera açılarının da değişiklik gösterdiği ve bunu hesaplayarak tercih etmeniz gerektiği bilinmektedir. Işıksız bir ortamda da aydınlık bir ortamdaki performansı gösterebilme özelliği sayesinde daha güvenilir bir ürün hâline gelmiştir. Darbelere ve hava koşullarına karşı üstün bir direnç gösterirken aşırı soğuklardan ve sıcaklardan da etkilenmeyecek özelliklerde kameralar üretilmiştir. Anlık olarak kayıtların izlenebildiği mobil uygulama destekli bu kameralar ile videoları yedeklemek ve analiz etmek daha avantajlı hâle gelmektedir.

Ürünler yalnızca Kale Alarm aboneliği olan müşterilere kiralama ve satın alma opsiyonuyla sunulmaktadır. Tek olarak satılmamaktadır.