Kurumsal Çözümler

Büyük Ölçekli İşletmeler

CCTV Kapalı Devre Kamera Sistemleri

Kapalı devre kamera izleme (CCTV) sistemleri artık sadece akıllı binalarda ve endüstriyel tesislerde kullanılmakla kalmayıp, ev, ofis, sinema salonları, bankalar, otoyollar, kamuya açık tüm alanlar ve özel amaçlı yerlerde de kullanılmaktadır.

Kapalı devre kamera izleme (CCTV) sistemleri, analog S-VHS/VHS kasetli kayıt sistemlerinden büyük bir hızla uzaklaşmış, günümüzde yerini tamamen dijital tabanlı hard disk üzerine kayıt yapan sistemlere (DVR), IP tabanlı ve AHD ( Analog HD ) sistemlere bırakmışlardır.

 
  • IP Kamera Sistemleri
  • Analog Kamera Sistemleri
  • HD Analog Kamera Sistemleri

 

Hırsız Alarm Sistemleri

Ev, Ofis, işyeri gibi yerlerde can ve mal güvenliğinizi maddi ve manevi olarak koruma altına alan alarm sistemlerimiz hırsızlığa karşı çözüm yaratırken, aynı zamanda yangın, gaz kaçağı, su baskın, darbe sensoru, acil sağlık ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsamaktadır. Alarm sistemini tarafınızdan belirlenen şifre ile açıp kapatmaya ve kontrol etmeye yarayan tuşlu ünitedir. Kısa yol tuşları ile ilgili tuşlara basılı tutarak AIM'e ( Alarm İzleme Merkezi ) sağlık, yangın ve acil durum alarmları gönderebilme özelliğine de sahiptir.

 
  • Zincir Mağazalar
  • 20 ve üzeri şubeli işletmeler

 

Yangın Sistemleri

Küçük, orta ve büyük işletmeler için uygun dedektör ve ekipman keşfi yapılarak sistemin kurulumu yapılıp herhangi  bir yangın durumununda alarm oluşturmaktadır.

 
  • Konvansiyonel Yangın Algılama Sistemleri
  • Analog Adresli Yangın Algılama Sistemleri

 

Küçük Ölçekli İşletmeler

İş Yeri Alarm Sistemleri

Kale Alarm iş yerinizi sadece hırsızlardan korumak ile kalmayacak, yangın, gaz kaçağı, panik ve sağlık sorunları gibi acil müdahale edilmesi gereken durumlar karşısında da; emniyet, itfaiye ve ambulansın iş yerinize yönlendirilmesini sağlayarak erken müdahale sağlanmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca alarm sistemi sayesinde iş yeri giriş ve çıkış (açılış ve kapanış) saatlerini kolayca takip edebilir, raporlamalarını düzenli şekilde alabilirsiniz. Çalışanlarınızın işten ayrılması durumunda şifrelerini iptal ederek iş yeri güvenliğinizi tam olarak sağlayabilirsiniz.

İş yeri alarm sistemi abonelerin isteğine göre kablolu ya da kablosuz olarak seçilebilir.

Kablolu Alarm Sistemi

Kablolu alarm sisteminde manyetik kontak, hareket dedektörü, harici siren ve tuş takımı alarm paneline kablolar yardımı ile bağlanmaktadır. Ayrıca sigorta kutusundan panel kutusuna elektrik kablosu çekildiği gibi alarm paneline telefon hattı bağlantısı yapılarak alarm sisteminin çalışması sağlanır.

Kablosuz Alarm Sistemi

Kablosuz alarm sisteminde manyetik kontağın ve hareket dedektörünün alarm paneline bağlanması için kablo gerekmemektedir. Genellikle estetik kaygısı olan abonelerimiz tarafından tercih edilmektedir.