group

Sizi Arayalım

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret
edelim, iş yerinize
en uygun alarm sistemlerini
sunalım.

  

Görüntülü Intercom

  

Otopark Bilet Verme ve Bariyer Sistemi

  

Araç Geçiş Sistemleri
PLAGA, OGS ve HGS

  

Resepsiyon Emanet
Dolabı

  

Acil Anons ve
Seslendirme Sistemleri

  

Otel Oda
Ekipmanları

  

Çevre Güvenlik
Sistemleri

  

Yangın Algılama
Sistemleri

  

Geçiş Kontrol
Sistemleri

  

Video Analiz

  

Kamera Sistemleri

  

İç Ortam Tedbirleri

goruntulu-intercom

 

Video Intercom Sistemleri

Görüntü ve ses içeren karşılıklı görüşme sistemleridir. Güvenliğin yanı sıra, yaşam alanı kullanım kolaylığı sağlar ve akıllı binalarda sıklıkla kullanılmaktadır.

 

otopark-bilet-verme-ve-bariyer-sistemleri

 

Otopark Bilet verme ve Bariyer Sistemleri

Bina, site, kampüs vb. alanların giriş/çıkışlarının; kartlı geçiş, RFID vb. kontrol sistemleriyle giriş yetkileri olan araçların beklemeden hızlı geçiş geçişlerinin sağlanması amacıyla; otopark bariyerleri, elektromekanik veya hidrolik yol kesiciler, mantar bariyerleri ve kurt kapanlarıyla entegre kullanılmaktadır.

 

otopark-bilet-verme-ve-bariyer-sistemleri

 

OGS ve HGS tabanlı Otopark & Araç geçiş sistemleri

Sitelere, tesislere araç giriş çıkışını kontrol altına alarak hızlı giriş çıkış yapılmasını amaçlayan sistemlerdir. İki ürün grubu altında toplanır;

  • Geçiş engelleyici (bariyer, road bloker gibi)
  • Geçiş kontrol (plaka tanıma, ogs, hgs)

 

Resepsiyon Emanet Dolabı

acil-anons-sistemleri

 

Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri

Acil durumlarda bilgilendirme , tahliye yönetimi sağlayan sistemlerdir. Bunun dışında müzik yayını ve tesis alanlarında bilgilendirmelerde de kullanılabilir.

 

Otel Oda Ekipmanları

cevre-guvenlik-sistemleri

 

Çevre Güvenlik Sistemleri

Çevre Çit Algılama bu alandaki en önde gelen sistemlerdendir. Aynı zamanda yer altı algılama sistemleri de bu alanda kullanılmaktadır. Özellikle yüksek güvenlik gerektiren fabrikalar, kamu tesisleri bu ürünlerin kullanım alanlarıdır.

 

yangin-algilama-sistemleri

 

Yangın Algılama Sistemleri

Yangın Algılama Sistemleri, çeşitli sensörler ile yangının başlangıcını algılayarak, en kısa sürede müdahale edilmesini sağladığı gibi, önceden planlanan bina kaçış ve tahliye senaryosuna istinaden; elektriği, asansörleri, yangın çıkış kapılarını, turnikeleri, garaj giriş bariyerlerini ve diğer hidrolik yol/mantar güvenlik bariyerlerini otomasyona bağlı olarak serbest bırakıp tehlikenin büyümesini önleyerek binanın tahliyesini kolaylaştırmaktadır.

 

gecis-kontrol-sistemleri

 

Geçiş Kontrol Sistemleri

Binalarda, insanların yoğun olduğu alanlarda giriş-çıkışların denetlenmesi, yetkili olmayan kişilerin engellenmesi, yüksek güvenliğin sağlanması ve bu bilgilerin elektronik ortamda raporlanabilmesi amacı ile oluşturulmuştur. Bu sistemler, binanın güvenilirliğini arttırırken, çalışma saatlerinin değerlendirilmesiyle çalışma disiplininin oluşması açısından da somut veriler sunmaktadır.

 

video-analiz1

 

Video Analiz

Güvenlik Operatörlerinin risk almadan daha isabetli karar vermelerine yol göstericidir.

Olası tehditlerde operatörü uyararak sonuca gitmesine  ve daha hızlı karar vermesine yardımcı olmaktadır.

Gelişmiş video analiz yazılımı ile, CCTV sisteminin etkin ve verimli kullanılması, personel tasarrufu ve daha yüksek güvenlik sağlar.

Yapılan araştırmalarda; güvenlik operatörünün konsantrasyonu 15 dakika ekranlardaki görüntülerin izlenmesi durumunda görüntünün %50’ye yakınını kaçırıldığını,  20 dakika sonra ise bu oranın %90’nın üstüne çıktığı tespit edilmiştir.

 

Kamera Sistemleri

İç Ortam Tedbirleri