Kamera Sistemleri

kale-iletisim kale-iletisim 

İnternet bağlantısı olmadan güvenlik kamera sistemi çalışabilmektedir. Kayıt cihazı içerisinde bulunan harddisk e görüntüler kaydedilir ve bir monitör yardımıyla anlık görüntüler ve kayıtlı görüntülere erişilebilir.

Mekanda internet bağlantısı bulunduğunda ise kamera sistemine uzak PC ler, akıllı telefon veya tabletler üzerinden bağlantı kurarak anlık veya kayıtlı görüntülere erişilebilir.

Kale Alarm Web sitesi üzerinden, çağrı merkezimizi arayarak veya güvenlik danışmanlarının  kayıt altına alımak istenen mekanda gerçekleştireceği keşif ile kamera sistemine sahip olabilirsiniz.

Kale Alarm, abonelerine hem kablo altyapısına uygun hem de kablosuz bir altyapıya sahip farklı paket seçenekleri sunmaktadır. Uzman güvenlik danışmanlarımız ile birlikte ev veya iş yeriniz için yapılacak keşif sonrasında mekanınıza en uygun sistemi seçebilirsiniz.

Güvenlik kamera sistemlerinde kamera sayısı, harddsik kapasitesi, kayıt hızı ve çözünürlük seviyeleri gibi kriterler kayıt sürelerinde değişikliğe neden olmaktadır. Kayıt süreleri, kullanıcılarının isteğine bağlı olarak sanal bir kayıt cetveli üzerinde hesaplanır ve buna göre sistem tasarlanarak kayıt süresi belirlenmiş olur.

Kamera sistemleri personel takip sistemi olarak tasarlanmamıştır. Güvenlik amaçlı tasarlanan kamera sistemleri ile zaman cetveli üzerinde anlık ve geriye dönük video takibi yapılabilmektedir.

İzleme merkezi ile sistemde kayıtlı kullanıcılar arasında doğrulama parolası bulunmaktadır. Abone arandığında AİM personeli teyit amacıyla bu parolayı sorar ve alınan yanıta göre hareket ederler.

Tek başına kamera sistemi ile kötü niyetli girişimlerden anında haberiniz olmayabilir. Kale Alarm ile Alarm durumunda ortalama 10 sn içinde aranırsınız.

Kale Alarm İzleme Merkezi alarm panelleri ile karasal telefon hattı, mekanda ki internet hattı veya sisteme bütünleşik çalışan GPRS haberleşme sayesinde sürekli irtibatta kalır ve acil durumlarda en hızlı haberleşme ile ilgili yönlendirmeleri gerçekleştirir.

Kamera sistemlerinde canlı veya kayıtlı görüntüleri PC üzerinden ''Kale Kameram PC'' programı üzerinden izlenebilir.

Kamera sistemlerinde canlı veya kayıtlı görüntüleri akıllı telefonumuz ile ''Kale Kameram'' mobil uygulaması ile izlenebilir.

Kale Alarm ın işletmeler için sunmuş olduğu ücretsiz bir bildirim servisidir. İş yerinde belirlenen saatler dışında açılış-kapanış işlemleri gerçekleştiğinde yetkilendirilmiş kullanıcıya SMS bildirimi gönderir.