GÜVENLİĞİN YENİ KALESİ KALE ALARM İLE GÜVENLİKTEN ÖTESİNİ YAŞAYACAKSINIZ!

Güvenlik kavramının Türkiye'deki en önemli temsilcilerinden biri olan Kale, başta kilit olmak üzere çelik kapı ve kasa, yangın kapısı, elektronik kilit ve geçiş kontrol sistemleri, PVC ve Alüminyum pencere aksesuarlarının yanı sıra sigortacılık alanında da faaliyet göstermektedir. Kendi alanında en çok bilinen ve tercih edilen Kale,  markaları arasına bir yenisini daha ekledi; Kale Alarm.

Kale Endüstri Holding bünyesinde faaliyet gösteren Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş. , Kale Alarm markası ile güvenliğin her alanına sahip çıkıyor. 1953 yılında temelleri atılan, 1979'da Kale Kilit ile atağa kalkan, 1988 yılında tüm şirketlerini holding çatısı altında toplayan Kale Endüstri Holding A.Ş. , dev yatırımları ile büyüyerek her türlü güvenlik ihtiyacına cevap veriyor.

Dünyanın en hızlı büyüyen sektörleri arasında yer alan güvenlik sektöründe faaliyet gösteren Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş. , dinamik ve deneyimli kadrosuyla 1200 m2'lik bir alanda çalışmalarını sürdürüyor.  Türkiye geneline yayılmış farklı bölge müdürlükleri ve bayileri ile ulusal çapta her kesimden müşteriye hizmet veren Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş. , güvenliğin yeni adresi oluyor. 

Kale Alarm; işyerleri ve konutlar başta olmak üzere, tüm mekânların güvenliğini sağlayacak alarm sistemiyle günün her saati yılın her günü güvenli yaşamın koruyucusu olmaya devam ediyor. "Güvenlik ve Ötesi" sloganıyla her mekânda "Tam Kapsam Güvenlik" amaçlayan Kale Alarm, montaj öncesi ücretsiz keşif ile her mekâna uygun algılayıcı ve ekipmanların belirlenmesini sağlıyor. Ayrıca 7/24 hizmet veren profesyonel Alarm İzleme Merkezi, art niyetli girişimler başta olmak üzere, olası birçok olumsuz senaryoyu da zamanında fark edip uyararak mekânları korumaya devam ediyor. 

Kale Alarm; soygun, su baskını, acil durum, acil sağlık, yangın, gaz kaçağı, destek ve giriş çıkış raporlaması gibi hizmetlerinin yanı sıra, lokal alanda kayıt yapabilen kamera sistemleri ve ilk ateş sigorta hizmetleri ile de alarm müşterilerine güvenliğin ötesinde hizmetler sunmaktadır. Alarm paneli, tuş takımı, manyetik kontak, hareket detektörü ve dahili/harici sirenlerle oluşturduğu standart paketlerine su baskını, ısı algılama, duman algılama, gaz algılama detektörleri,   uzaktan kumanda, GSM veya IP altyapılı iletişim modülleri ile farklı alarm sistemi konfigürasyonları sunan Kale Alarm, Tam Kapsam Güvenlik anlayışıyla alarmdan kasaya, kilitten kapıya, sigortadan pencere ve elektronik sistemlerine kadar birçok noktada kullanıcısına çözümler üretiyor. 

Alarm sistemleri bugün küçüklü büyüklü birçok işletme ve tesisin yanında evlerde de artan bir hızla tercih edilmeye başlanmıştır. Alarm sistemlerinin yanı sıra özellikle kamera sistemleri ve yangın algılama sistemleri de son yıllarda ciddi artışlar kaydederek, önümüzdeki dönemde de daha yoğun bir şekilde kullanılacağının sinyallerini vermiştir.

Kale Alarm bünyesinde abonelerine tam zamanlı hizmet veren Alarm İzleme Merkezi; telefon, internet ve GSM şebekesi üzerinden alarm paneline gelen uyarlarla gerekli yerlere yönlendirme yapmaktadır. Alarm İzleme Merkezi'nin temel amacı, alarm sisteminin belirli periyotlarla gönderdiği sinyalleri sürekli kontrol ederek, sistemden maksimum derecede faydalanılmasını sağlamaktır. Alarm İzleme Merkezi'ne bağlı olmayan bir alarm sistemi, güvenlik konusunda tam anlamıyla hizmet veren bir sistem olarak tanımlanamaz. Sonuç olarak önemli olan mekâna takılan alarm sisteminin, Alarm İzleme Merkezi kanalıyla en hızlı ve doğru müdahalenin yapılabilmesini sağlayarak, abonelerine üst düzey bir hizmet sunmaktır. 

 www.kalealarm.com.tr