Kale Alarm'a The ONE Awards’ta Büyük Ödül’ün sahibi oldu

"microsoftteams-image

Kale Alarm, Marketing Türkiye ve Akademetre Research and Strategic Planning iş birliğiyle gerçekleştirilen ‘İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü’ araştırması sonuçlarına göre düzenlenen ‘The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nden iki ödülle döndü. Güvenlik Sistemleri kategorisinde bu yıl da ‘Yılın İtibarlısı’ seçilen marka, beşinci kez aynı kategoride ödül alması nedeniyle ‘Büyük Ödül’ün de sahibi oldu.

Marketing Türkiye ve pazar araştırmaları şirketi Akademetre Research and Strategic Planning iş birliğiyle 9 yıldır düzenlenen, pazarlama ve iletişim sektörünün en önemli standartlarından biri haline gelen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde Kale Alarm’a iki ödül birden…12 ilde toplam bin 200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda 70 kategoride yıl içinde itibarını en çok artıran markaların ve bu başarının en büyük paydaşları olan reklam, medya planlama ve halkla ilişkiler ajanslarının ödüllendirildiği gecede  Güvenlik Sistemleri kategorisinde “Yılın İtibarlısı” ve “Büyük Ödül”ü, Kale Alarm adına Kale Güvenlik Sistemleri Grup Müdürü Kerem Özkan aldı.

“Ödüller başarılarımızı perçinliyor”

Ödülle ilgili değerlendirmede bulunan Kale Güvenlik Sistemleri Grup Müdürü Kerem Özkan, “Bu yıl Güvenlik Sistemleri kategorisinde beşinci kez “Yılın İtibarlısı” ödülüne layık görüldük. Bu sayede “Büyük Ödül”ün de sahibi olduk. Bu çok değerli iki ödül için başta halk oylamasına katılan tüketicilerimiz olmak üzere Marketing Türkiye ekibine ve pazar araştırmaları şirketi Akademetre Research and Strategic’e çok teşekkür ediyoruz. Kale Alarm olarak, kuruluşumuzdan bu yana tüketicilerimizi anlamak ve beklentilerini karşılamak için çalışıyoruz. Aldığımız tüm ödüller bize güç katıyor ve başarılarımızı daha da perçinliyor. Yaptığımız pazarlama iletişim çalışmaları ile sektörde öncü olmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da artan bir ivmeyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” diyerek sözlerini tamamladı.