Kale Alarm’a Türkiye'nin En İtibarlı İş Ortağı ödülü

Marketing Türkiye ve Kuantum Araştırma iş birliğiyle gerçekleştirilen Türkiye'deki markaların B2B alandaki performansını kapsamlı bir araştırmayla ölçümleyen ilk endeks olan B2B Excellence Awards'ın kazananları belli oldu. Deloitte Türkiye'nin de uzmanlığıyla sürece katkı sunduğu araştırmada, Kale Alarm Güvenlik Sistemleri kategorisinde Türkiye'nin En İtibarlı İş Ortağı seçildi.

 

Marketing Türkiye ve Kuantum Araştırma iş birliğiyle gerçekleştirilen, Deloitte Türkiye'nin de uzmanlığıyla sürece katkı sunduğu B2B Excellence Awards sonuçlandı. Türkiye'deki markaların B2B alandaki performansını kapsamlı bir araştırmayla ölçümleyen ilk endeks olan B2B Excellence Awards üçüncü defa "Türkiye'nin En İtibarlı İş Ortaklarını" belirledi. Toplam 2 bin 927 görüşme ile belirlenen araştırma sonucunda Kale Alarm, Güvenlik Sistemleri kategorisinde Türkiye'nin En İtibarlı İş Ortağı seçildi. İstanbul Divan Kuruçeşme’de gerçekleştirilecek ödül töreninde, ödülü Kale Alarm adına Kale Güvenlik Sistemleri Grup Müdürü Kerem Özkan aldı.

 

Kurumsal iş birlikteliklerinde doğru seçim

Kale Alarm, elektronik güvenlik sistemleri alanında bireysel ve kurumsal müşterilerine tam kapsamlı çözümler sunuyor. Kurumsal iş ortaklarına ayrıcalıklı olarak sunduğu merkezi yönetim yazılımı sayesinde sisteme bağlı tüm lokasyonların açılış ve kapanış saatlerini hem uygulama üzerinden hem de harita üzerinden takip edilebilmesini sağlayarak, operasyonel yükleri hafifleterek işletme maliyetlerini azaltıyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş ürünler geliştiren marka, Kale Alarm mobil uygulama, Kale Kameram mobil uygulama, Kale 7/24 Alarm İzleme Merkezi ile kesintisiz hizmet sunuyor. Türk lirası üzerinden fiyatlandırma gibi avantajları ile iş ortaklarının güvenlik ihtiyaçlarını karşılarken bütçelerine de dost olan Kale Alarm, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor.