Yılın En İtibarlı Markası Kale Alarm

Kale Alarm; Marketing Türkiye ve pazar araştırmaları şirketi Akademetre iş birliğiyle gerçekleştirilen ‘İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü’ araştırması sonuçlarına göre düzenlenen ‘The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde Güvenlik Sistemleri kategorisinde geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da ‘Yılın En İtibarlı Markası’ seçildi.

 

Marketing Türkiye ve pazar araştırmaları şirketi Akademetre iş birliğiyle 8 yıldır düzenlenen ve zamanla pazarlama sektörünün en önemli standartlarından biri haline gelen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde 70’e yakın kategoride ‘Yılın En İtibarlı Markaları’ belli oldu. Toplam 12 ilde bin 200 kişiyle gerçekleştirilen ‘İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü’ araştırması baz alınarak belirlenen sonuçlara göre Kale Alarm, Güvenlik Sistemleri kategorisinde halk jürisi tarafından birincilik ödülüne layık görüldü.

 

‘Siz yoksanız biz varız’ anlayışıyla yola devam

Halk oylaması sonucunda üst üste ikinci kez aldıkları ödülden dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirten Kale Endüstri Holding Pazarlama Müdürü Selin Devran, “Kale Alarm olarak, kuruluşumuzdan bu yana tüketicilerimizin endişelerini minimum, güvenliklerini maksimum seviyede tutmak için çalışıyoruz. Halk oylaması sonucunda üst üste ikinci kez aldığımız bu kıymetli ödül tüketicilerimizin hizmetlerimizden memnun olduğunu bilmemize vesile oluyor. Oylamaya katılan ve bizi Güvenlik Sistemleri kategorisinde ‘Yılın En İtibarlı Markası’ seçen tüketicilerimize çok teşekkür ediyoruz. Bu ödülden aldığımız güç ve rehber kabul ettiğimiz ‘Siz yoksanız biz varız’ anlayışıyla güvenin ve güvenliğin kalesi olmak için artan bir ivmeyle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.