Çekme Tip Panik Butonu

Çekme Tip Panik Butonu KGS1411720

KGS1411720

Ürün Açıklaması:

​•El (kolu çekerek) ile polis talebinde bulunmak için kullanılır.

•Alarm sistemi kapalı olsa dahi çalışır durumdadır.

•Banka, kuyumcu, döviz bürosu gibi yerlere bilhassa tavsiye edilir.

•Sessiz olarak programlanabilir.

•​Kablolu ve kablosuz modelleri mevcuttur. (Kablolu modeli tercih edilir.)

Bu butonu kullanarak Kale Alarm İzleme Merkezi’ne direk panik alarmı gönderebilirsiniz, bu sayede zor durumlarınızda yanınızda olabiliriz.

Daha Fazla Daha Az

Çekme Tip Panik Butonu

Günümüzde güvenlik sistemleri her geçen gün gelişmektedir. Evinizi ve iş yerinizi olası tehlikelerden korumak için kamera ve alarm sistemleri tasarlanmaktadır. Bu tarz ürünler yaşam alanlarınızda güvenlik seviyenizi arttırmanıza olanak tanır. Hırsızlık gibi durumların önüne geçmenin yanı sıra acil bir durum sırasında daha erken müdahale edilmesini mümkün kılar. Ev, ofis gibi alanlarda güvenlik önlemi almak için sık sık kullanılan ürünlerden biri de panik butonlarıdır. Güvenlik seviyenizi artırmanıza yardımcı olan ekipmanlardan biri olan panik butonları, can ve mal güvenliğinizi koruma altına almanızı sağlar. Kale Alarm uzun yıllardır kullanıcıların güvenliğini sağlamak adına pek çok çözüm üretmektedir. “Güvenlik ve Ötesi” sloganı ile alarm sistemlerini kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlayan Kale Alarm’ın başlıca hedefi kullanıcılara en iyi hizmeti sunarak hayatları kolaylaştırmak ve güvenliklerini sağlamaktır.

Yaşam Alanınızda Güvenliğinizi Sağlayan Panik Butonları

Yaşam alanınızı daha güvenli hale getirmek için alabileceğiniz bazı önlemler bulunmaktadır. Alarm sistemleri bu önlemlerden biridir. Panik butonu güvenlik sistemlerinde en sık kullanılan ekipmanlardan biridir. Bu ürünler sayesinde herhangi bir panik anında butonu kullanarak acil durum sinyali gönderebilirsiniz. “Panik butonu nedir” diye soracak olursanız bu ürün, tek bir tuş sayesinde sinyal gönderilerek yetkili kişilerin tehlike durumunun yaşandığı yere müdahale etmesini sağlamaktadır. Ne yapacağınızı bilmediğiniz bir panik anında panik butonunu kullanarak durumun yetkili kişiler tarafından kontrol altına alınmasını sağlayabilirsiniz. Yaşanabilecek bir tehlike durumunda erken müdahaleyi kolaylaştıran bir ekipmandır. Panik butonu modelleri arasında her ihtiyaca ve tercihe göre seçeneği bulmak mümkündür. Kullanacağınız yere göre en uygun seçeneği tercih ederek sizin ve sevdikleriniz için yaşam alanınızı güvence altına alabilirsiniz.

Panik Butonları ile Güvende Hissedin

Alarm sistemleri mülk sahibinin belirlediği bir şifre ile kontrol edilmektedir. Alarm sisteminizde bulunan kısayol tuşları Alarm İzleme Merkezi’ne acil durum alarmları göndermenizi sağlar. Bu merkez acil durumlarda olayın ilgili birimlere yönlendirilmesine ciddi fayda sağlar. Alarm sistemlerinin yanında, ileri teknoloji güvenlik sistemlerinden biri olan panik butonu sistemi kolay bir kullanıma sahiptir ve güvenlik standartlarını artırmak için tercih edilebilir. Panik butonu modelleri arasında dikkat çekenlerden biri çekme tip panik butonu seçeneğidir. Cihaz üzerindeki kolu çekerek saniyeler içerisinde polis talebinde bulunabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz seçenekleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. En büyük avantajlarından biri sessiz olarak programlanabilmesidir. Bunun yanı sıra bu ürünler alarm sistemi kapalı olsa bile çalışır durumdalardır. Butonu kullanarak Kale Alarm İzleme Merkezi’ne panik alarmı gönderebilirsiniz. Ardından Kale Alarm’ın Alarm İzleme Merkezi ekibi duruma kısa süre içerisinde müdahale edecektir. Tüm bu fonksiyonları ile evinizi ve ofisinizi gerçekleşebilecek tehlikelerden koruma görevini üstlenmektedir.

Erken Müdahaleyi Kolaylaştıran Panik Butonları

Panik butonları, günden güne yaygın hale gelen güvenlik sistemlerinden biridir. Panik butonları evlerin yanı sıra özellikle banka, kuyumcu ve döviz büroları gibi iş yerlerinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Kullanımı arttıkça “panik butonu nasıl çalışır” sorusu merak edilmektedir. Bu butona basıldığında sistemin entegre olduğu merkeze uyarı gitmektedir. Alarm durumundan sonra sorunu en hızlı şekilde çözmek üzere yetkili kişiler tarafından olaya müdahale edilmektedir. Kullanıcının isteğine göre seçebileceği kablosuz ve kablolu panik butonu seçenekleri bulunmaktadır. Bu butonlar yalnızca hırsızlık gibi durumlar için değil yaşlı ve hasta kişilere müdahaleyi hızlandırmak için de sıklıkla tercih edilmektedir. Hasta ya da yaşlı bir yakınınızın bir ihtiyacı olması durumunda veya bir problemle karşılaşma olasılığına karşı yaşlı ve hasta panik butonu sistemlerinin birinden faydalanabilirsiniz. Panik butonu fiyat düzeyi ürünlerin satın alma ve kiralama seçeneklerine göre farklılık göstermektedir. Kale Alarm abonelerinin, sahip oldukları alarm sistemlerine ek olarak temin edebilecekleri bu ürün tek başına satılmamaktadır.