1080P Network Kayıt Cihazı NVR / 16 KANAL

1080P Network Kayıt Cihazı NVR / 16 KANAL

KALE6300001

Ürün Açıklaması:

Video Girişi ve İletimi​

• 16 kanala kadar ONVIF uyumlu IP kamera girişi (azami gelen

bant genişliği: 160 Mbps)

• Bağlı kameradan 6 MP çözünürlüğe kadar canlı görüntü

Sıkıştırma ve Kayıt

• H.264 + sıkıştırma, kodlama verimliliğini % 50’ye kadar artırır

ve veri depolama maliyetlerini azaltır

• 6 MP çözünürlüğe kadar tam kanal kayıt

Video Çıkışı

• 1920 × 1080p çözünürlüğe kadar HDMI çıkışı ve VGA çıkışı

Depolama ve Oynatma

• Bir SATA arayüzü (HDD başına 4 TB’a kadar kapasite)

• 4CIF çözünürlükte 16 kanala kadar eşzamanlı oynatma

• Verimli oynatma için akıllı arama

• USB 3.0, yüksek hızlı dosya aktarımı ve yedekleme sağlar

Akıllı Cihaz Fonksiyon

• IP kameralar için birden çok VCA (Video İçerik Analizi) olayını

destekler

Ağ ve Ethernet Erişimi

• Kolay ağ yönetimi için Hik-Connect

• Gigabit Ethernet ağ arayüzü​​

Daha Fazla Daha Az

1080P Network Kayıt Cihazı NVR / 16 KANAL

Sahip olduğunuz bir mülkün ya da sevdiklerinizin iyiliğinden emin olmak için bizzat orada bulunmak öncelikli tercihtir. Bu yüzden, dilimizde “gözü arkada kalmak” diye bir deyim dahi bulunmaktadır. Önemsediğiniz kişileri, olayları arkada bıraktığınızda arkanızda bıraktığınız şey, aklınıza yer edip başka bir şeye odaklanmanızı engelleyebilir. Söz konusu güvenlik olduğunda da gözünüzün arkada kalması son derece normal, hatta gereklidir. Çünkü güvenlik kaygısı, tedbir almakta etkili bir rol oynuyor ve gerekli tedbirleri almak güvenliği sağlamanın en etkili yolu olarak karşımıza çıkıyor. Artık yoğun çabalar sonucu elde ettiğiniz mülkünüzü, gözünüz kapalı olarak arkada bırakabilir, kendinizi hayatın akışına bırakırken en ufak bir güvenlik kaygısı yaşamadan anın tadını çıkarabilirsiniz. Çünkü Kale Alarm, 1080P network kayıt cihazı NVR / 16 kanal görmediğiniz her anı saniye saniye kaydediyor ve kusursuz bir güvenlik tedbiri sunuyor.

 

Zamanda Geriye Gitmek İmkânsız, Görüntüde Geriye Gitmek Mümkün!

Hayatın her alanında “keşke”ler can sıkıcı olmuştur. Söz konusu güvenlik olduğundaysa “keşke”ye hiç yer yok. Tek seferlik ihmalin büyük maddi kayıplara ve duygusal travmalara sebep olabildiği hırsızlık gibi yasa dışı eylemlere çözüm sunan tedbirler almak elinizdedir. Görüntü kayıt cihazları da bu tedbirlerin en önemlilerindendir. 1080P network kayıt cihazı NVR / 16 kanal hakkında duyacaklarınız sonrasında güvenlik kaygınızı bir kenara bırakıp hayatınıza huzurlu bir şekilde devam etmeniz mümkün olacak. 1080P network kayıt cihazı NVR / 16 kanal özellikleri arasında bulunan Hik-Connect donanımı sayesinde mülkünüzden ne kadar uzakta olursanız olun kameranızın görüntüsüne anlık olarak ulaşabilmeniz mümkün oluyor. Mesafe fark etmeksizin mülkünüzü saniye saniye izleyebilme avantajı sayesinde içiniz rahat ediyor, sizlere ise gününüzü yaşamak kalıyor.

 

Dünya Standartlarında Güvenlik Sayesinde Huzur Sizinle

Güvenlik ekipmanı tercihi, ihmale yer verilmemesi gereken hassas bir karardır. Bu yüzden tercih ettiğiniz ekipmanların kalitesinden emin olmanız gerekiyor. 1080P network kayıt cihazı NVR / 16 kanal kullananlar, dünya standartlarına uygun bir güvenlik cihazı kullanıyor olmanın rahatlığını yaşıyor. 16 kanala sahip bu kayıt cihazı, ONVIF uyumlu IP kamera girişine sahip olması sayesinde tüm dünyada kabul görmüş diğer güvenlik ekipmanlarıyla uyumlu bir şekilde çalışıyor. Yeni nesil video sıkıştırma teknolojisine sahip olan kamera, yarı yarıya daha az veri harcarken daha yüksek kaliteli videolara ulaşmanızı mümkün kılıyor. Olası bir yasa dışı olayla karşılaşmanız durumunda, her anı saniye saniye izlemenizi sağlıyor, teşhis ve tespiti fazlasıyla kolaylaştırarak güvenliğinizi kusursuz bir şekilde sağlıyor. Çözünürlük konusunda da dünya standartlarına uygun olan kayıt cihazı, görüntüde kusursuzluğu sunuyor. Hızlı veri alışverişini mümkün kılan ağ teknolojisine sahip kamera, kaydedilen görüntülere de hızla ulaşabilmeyi sağlıyor. Yüksek kaliteli görüntü alması sayesinde kameranızdan hiçbir şey kaçamıyor, yüksek ağ hızı sayesinde ise tüm görüntüye hızlıca ulaşmak mümkün oluyor. 1080P network kayıt cihazı NVR / 16 kanal kullanımı güven sorununu ortadan kaldırıyor.

 

Kale Alarm Kayıt Cihazı ile Endişenin Yerini Huzur Alıyor

Kale Alarm 1080P network kayıt cihazı NVR / 16 kanal NVR inceleme sonuçları bu cihazın en çok tercih edilen güvenlik cihazlarından biri olduğunu gösteriyor. Kale Alarm ürünleri, yalnızca Kale Alarm üyeliğine sahip kişilere, satın alma ya da kiralama opsiyonlarıyla sunuluyor.  1080P network kayıt cihazı NVR / 16 kanal NVR fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için sizler de Kale Alarm internet sayfasını ziyaret edebilir, dünya standartlarında güvenliğin huzurunu yaşayabilirsiniz.