1080P Network Kayıt Cihazı NVR / 4KANAL

1080P Network Kayıt Cihazı NVR / 4KANAL

KALE6100001

Ürün Açıklaması:

Video Girişi ve İletimi​

• 16 kanala kadar ONVIF uyumlu IP kamera girişi (azami gelen

bant genişliği: 160 Mbps)

• Bağlı kameradan 6 MP çözünürlüğe kadar canlı görüntü

Sıkıştırma ve Kayıt

• H.264 + sıkıştırma, kodlama verimliliğini % 50’ye kadar artırır

ve veri depolama maliyetlerini azaltır

• 6 MP çözünürlüğe kadar tam kanal kayıt

Video Çıkışı

• 1920 × 1080p çözünürlüğe kadar HDMI çıkışı ve VGA çıkışı

Depolama ve Oynatma

• Bir SATA arayüzü (HDD başına 4 TB’a kadar kapasite)

• 4CIF çözünürlükte 16 kanala kadar eşzamanlı oynatma

• Verimli oynatma için akıllı arama

• USB 3.0, yüksek hızlı dosya aktarımı ve yedekleme sağlar

Akıllı Cihaz Fonksiyon

• IP kameralar için birden çok VCA (Video İçerik Analizi) olayını

destekler

Ağ ve Ethernet Erişimi

• Kolay ağ yönetimi için Hik-Connect

• Gigabit Ethernet ağ arayüzü​

  Daha Fazla Daha Az

  1080P Network Kayıt Cihazı NVR 4 KANAL

  Sevdiklerinizin, işletmenizin, ofisinizin ya da şirketinizin her zaman güvende olduğu konusunda emin olmanız, günlük hayatınızda aldığınız verimi artırmak için olmazsa olmazlardandır. Söz konusu güvenlik olduğunda, en değer verdiklerinizin yanında bizzat bulunmanız, endişelerinizin minimuma inmesini sağlar. Ancak günlük hayatın yoğunluğu içerisinde böyle bir şey mümkün değildir. Yoğun iş temposundan dolayı yorulup, kafa dinlemek için evinizden ya da şirketinizden uzakta zaman geçirme kararı aldığınızda ise aklınız mülkünüzde kalabiliyor. Hayatın her anında maksimum verimi alabilmeniz için Kale Alarm 1080p kayıt cihazı NVR 4 kanal değer verdiğiniz mülkünüzün güvenliğini 7 gün 24 saat aralıksız görüntülüyor. Güvenliğin yalnızca maddi bir güvence değil aynı zamanda hayatınızın her anını endişeden arındıran bir güven kaynağı olduğu gözlemleniyor. Kale Alarm sayesinde kaygının yerini iç huzur alıyor, hayatın her saniyesi özgürce, yüzde yüz şekilde sizin oluyor.

  Daha Fazla Kanal, Daha Güçlü Güvenlik
   

  Büyük ve çok katlı ya da detaylı bir dizayna sahip ev ve iş yerlerinin güvenliğini sağlamak için yalnızca bir kamera yeterli olmayabiliyor. 1080p kayıt cihazı NVR 4 kanal kullananlar için bu durum sorun olmaktan çıkıyor. Çünkü standart 4 kanala sahip kayıt cihazınız, dünya standartlarına uygun kamera girişi sayesinde 16 kanala kadar görüntü sağlayabiliyor. Farklı açılardan görüntü elde edebilmek sorun olmaktan çıkıyor. Yeni nesil video sıkıştırma teknolojisi ile yarı yarıya daha az veri oranına ihtiyaç duyan kayıt cihazı görüntü kalitesinden de ödün vermeyerek yüksek kaliteli videolar sunuyor. Canlı kayıt esnasında dosya boyutunu başarılı bir şekilde küçülterek yer kazandırırken görüntü kalitesinden ödün vermiyor. 1080p görüntü kalitesine sahip oluşu sayesinde görüntü kaydı esnasında 2 milyon civarında piksele ulaşarak, video yakınlaştırma gerektiren durumlarda görüntünün bozulmasının önüne geçiyor. 1080p kayıt cihazı NVR 4 kanal hakkında bilgi edinmek, güvenlik konusunda endişe etmeye gerek kalmadığını ispatlıyor.

  Nerede Olursanız Olun Görüntü Sizinle!
   

  1080p kayıt cihazı NVR 4 kanal özellikleri sayesinde nereye giderseniz gidin, kayıt cihazınızın görüntülerine ulaşabilmeniz mümkün! Hik-Connect teknolojisi kameralarınıza istediğiniz zaman, istediğiniz yerden mobil cihazınızla ulaşabilmenizi sağlıyor. Ayrıca saniyede 1 Gigabit’e varan veri alışveriş hızı sayesinde görüntüye ulaşımı kolaylaştırıyor. Görüntüye ulaşabilmenizi sağlamakla yetinmeyen kayıt cihazınız, 16 kanala kadar eş zamanı oynatmayı da mümkün kılıyor, üstelik bunu sağlarken görüntü kalitesinden de ödün vermiyor. Olası bir yasa dışı girişim sonrasında görüntü kayıtlarının aktarım hızı büyük önem taşımaktadır. Kriminal olaylarda çok kısa zaman dilimleri dahi oldukça kritiktir. Görüntüleri güvenlik güçlerine mümkün olan en kısa sürede aktarabilmek için USB 3.0 donanımı barındırması sayesinde hızlı dosya aktarımı ve yedekleme yapmayı mümkün kılıyor. 1080p kayıt cihazı NVR 4 kanal nasıl bir güvenlik kaygınız olursa olsun, çözüm sunmak için sizleri bekliyor.

  Kale Alarm ile Güvenlikte Ayrıcalıklısınız
   

  1080p kayıt cihazı NVR 4 kanal inceleme sonuçları kayıt cihazının güvenlik ekipmanları arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olduğunu gösteriyor. Güvenlik konusunda karar verirken işinizi şansa bırakmamak ve tecrübeli bir markadan destek almak kritik önem taşıyor. Kale Alarm tecrübesi ile sizlere kusursuz bir güvenlik hizmeti sunuyor. Kale Alarm ürünleri yalnızca Kale Alarm üyeliğine sahip kişilere, satın alma ya da kiralama opsiyonlarıyla sunuluyor. 1080p kayıt cihazı NVR 4 kanal fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sizler de Kale Alarm internet sayfasını ziyaret edebilir, güvenlikte ayrıcalığı deneyimleyebilirsiniz.