2,0 Mp 2,8mm Network Tipi IP Dome Kamera

2,0 Mp 2,8mm Network Tipi IP Dome Kamera

KALE4100001

Ürün Açıklaması:

​• 2 megapiksele (1920 × 1080) kadar çözünürlük

• Yüksek sıkıştırma oranı, ROI (ilgi bölgesi) kodlaması ile standart video sıkıştırma

• Progresif tarama CMOS, kesik marj olmadan hareketli video yakalama

• İki yönlü akış desteği ve mobil izleme için alt akış 

• Yüksek performanslı ve uzun ömürlü Kızılötesi LED, Yaklaşık 10 ila 30 metre IR mesafesi 

• İki yönlü ses (-S) • Audio G/Ç (-S)

• Wi-Fi Desteği (-W) Temel Özellikler

• Otomatik anahtarlı IR kesme filtresi 

• PoE (Ethernet Üzerinden Güç) 

• Dâhili Micro SD/SDHC/SDXC kart yuvası, 128 GB’a kadar

• Giriş koruma seviyesi: IP67

• Darbe koruması: IEC60068-2-75 testi, Eh, 20J; EN50102, IK10’a kadar 

• Diğer fonksiyonlar: döndürme modu, alarm, ayna, sıfırlama düğmesi, vb

• Akıllı fonksiyon desteği: İhlal tespiti ve hat geçişi algılama 

• İkinci defa video arama ve analiz etme için NVR desteği uyumluV CA desteği 

• Kale Alarm ve Kale Kameram Uygulamaları ile Mobil izleme​

Daha Fazla Daha Az

2,0 Mp 2,8 mm Network Tipi IP Dome Kamera

Ofislerde, iş yerlerinde ve hatta evlerde de güvenlik amaçlı kullanılabilen 2,0 mp 2,8mm network tipi ip dome kamera yüksek kalite imkânı sunmaktadır. Görüş alanının genişliği ve kullanıcılar tarafından ayarlanabilen ilgili yere odaklama özellikleri sayesinde daha etkin bir performans sağlar. Dome kameralar daha çok tavana sabitlenebilecek şekilde tasarlanmış ve diğer kayıt yapan kameralara göre daha küçüktür. Tavan dışında duvara sabitlenmiş bir brakete asılarak da kullanılabilir. Küre şekline benzeyen kameranın bulunduğu kısım 360 derece dönebilmekte ve mümkün olduğunca geniş açılarda kayıt yapabilmektedir. Progresif tarama ve kesik marj olmaksızın hareketli videolar yakalama avantajı sağlamaktadır.

2,0 Mp 2,8mm Network Tipi IP Dome Kamera Özellikleri

Kayıt sırasında görüntü ile birlikte sesleri de kaydeder. Otomatik anahtarlı IR kesme filtresine sahiptir. 2 megapiksele kadar yükselen bir çözünürlük sağlar. 2,0 mp ip dome kamera çalıştırılması oldukça kolaydır. Fazladan aparata veya karta gerek duymadan çalıştırılabilen bir teknoloji ile üretilmiştir. Görüntüleri yakalayıp kendi hafızasına kaydettiği gibi anlık olarak da mobil cihazlardan takibi yapılabilmektedir. Böylece uzaktayken kontrol edebilir veya ihtiyacınız olan kayıtları analiz edebilirsiniz. Görüntüleri depolama özelliği dışında network tipi ip dome kamera özellikleri arasındaetrafındaki hareketleri algılama, hırsızlık, yangın ve benzeri durumlar için alarm sistemi gibi pek çok kolaylığa sahiptir.

2,0 Mp 2,8mm Network Tipi IP Dome Kamera Avantajları

Bu kameraların en büyük avantajı, görüntülere anlık olarak erişilebilmesidir. Ayrıca hafızası 128 GB’a kadar artırılabilecek micro sd kart özelliğine sahiptir. 10 ve 30 metre mesafeye kadar görüş açısına sahiptir ve sabitlendiği noktadan ileriye 10 ve 30 metre mesafeye kadar izleyebilme avantajı sunar. Sade tasarımı sayesinde hem iç, hem de dış mekânlarda pek çok farklı konseptte kullanılabilir. Darbelere karşı korunaklı olarak üretilmiştir. Dış mekânlarda da tercih edilebilir olmasından dolayı olası hava şartlarına, sıcağa ve soğuğa karşı korunaklıdır. Garajlarda, dar koridorlarda, ışığın yetersiz olduğu karanlık yerlerde, odalarda, bahçelerde, okullarda, iş yerlerinde ve daha birçok yerde tercih edilmektedir. Karanlık yerlerde de gündüz gibi net ve belirgin görüntüler elde ediyor oluşu, enerjiden de tasarruf edilmesini sağlar. Döndürme modu, alarm, ayna, sıfırlama düğmesi gibi diğer bazı özellikleri daha bünyesinde barındırır. Network tipi ip dome kamera hakkındauzun ömürlü kızılötesi LED özelliğine sahip olduğu bilinmektedir. POE olarak adlandırılan ve Ethernet üzerinden gelen güç özelliği sayesinde çift kablo üzerinden kameraya yüksek bir güç sağlar.

2,0 Mp 2,8mm Network Tipi IP Dome Kamera Nasıl Kullanılır?

Network tipi ip dome kamera inceleme aşamasında dış görünüşü dikkat çekmediği için fark edilmeyecek yerlere yerleştirilen gizli kamera rolüne de sahip olduğu anlaşılmaktadır. Gerekli yerlerinden bir matkap ya da tornavida yardımıyla sabitlenerek kullanıma hazır hâle getirilir. Network tipi ip dome kamera kullanımı, ileri teknoloji ile tasarlanmasından dolayı oldukça kolaydır. Akıllı fonksiyon desteği sayesinde belirlenen sınırların geçiminde veya bir ihlalin tespitinde geri bildirimde bulunur. İki yönlü akış desteğinin yanında mobil olarak da izlenirken kolaylık sunması için bir alt akış tasarlanmıştır. Kale Alarm ve Kale Kameram uygulamalarından faydalanarak sahip olunan kamera ile birbirlerine bağlandıkları takdirde mobil olarak da izlenebilmektedir. Network tipi ip dome kamera kullananlar da bu sebeple her anlamda kolaylık ve güvenlik sağladığı için gönül rahatlığıyla tercih etmektedirler.

Ürünler yalnızca Kale Alarm aboneliği olan müşterilere kiralama ve satın alma opsiyonuyla sunulmaktadır. Tek olarak satılmamaktadır.