Internal Alarm Siren KGS1712010

Dahili Siren KGS1712010

KGS1712010

Product Identification:

• In case of danger, it warns the interior environment with a loud sound and allows you to take precautions.

Dâhili Siren

Evlerde ya da iş yerlerinde, güvenlik sistemleri cihazları kullanmak, yaşanan ve vakit geçirilen alanları daha güvenli bir hale getirmek için oldukça idealdirler. Yeni nesil teknolojiler kullanılarak üretilen cihazlar, yaşam ve çalışma alanlarını emniyetli kılmakla birlikte korunaklı bir hale de dönüştürürler. Evlerin kapılarına veya pencerelerde de kullanılabilen alarm ve siren ürünleri, güvenilir cihazlar arasında yer alırlar. Bu ürünleri çeşitli alanlara yerleştirmek, hırsızlara karşı tam koruma sağlanmasını kolaylaştırır. Kale Alarm’ın bu alanda sunduğu dâhili siren modeli, oldukça başarılı bir performans sergileyerek, kullanıldığı yerde yüksek güvenlikli bir koruma gerçekleştirir. İç mekânlarda kullanılarak kullanıcıya uyarı veren yardımcı bir uyarı sistemi olan dâhili siren, her türlü güvenli ihmaline karşı tetikte ve farkında olma şansı tanır.

Dâhili Siren ile Yaşam Alanları Daha Güvenli

Dâhili siren nedir sorusuna yanıt bulduktan sonra kullanıcılar bu ürünlerin fonksiyonlarına ve çalışma prensiplerine dikkat çekerler. Hem yangın hem de soygun alarm sistemlerinde kullanılmaya uygunluk gösteren cihaz, farklı amaçlara hizmet etmesiyle geniş bir alana hitap eder. Çok yönlü kullanımıyla yoğun olarak tercih edilen ürün, acil durumlarda sesli bir şekilde uyarı verir. Flaşör düzeneğine sahip olması sayesinde işitme engeli olan ya da işitme güçlüğü yaşayan kişilerin dahi uyarılması konusunda özenle çalışır. Beyaz kasası, dakikada yaklaşık 100 flaşör yakması gibi farklı konulardaki özellikleriyle son derece dikkat çeken dâhili siren ürünü, ortalama 103 dB ses şiddetine sahip olması ile uyarı gücünü yüksek tutar. Böylece siren sesini, acil anlarda duymama gibi bir sorun yaşanmaz.

Kolayca Bağlantısı Yapılabilen Dâhili Siren ile Güvende Kalın

Dâhili sirenlerin kolay bağlanabilir ve hızlı bir şekilde aktif hale getirilebilir olması pek çok kişi tarafından bilinir. Kale Alarmın dâhili siren ürünü de aynı şekilde pratik bir şekilde bağlanır. Dâhili siren bağlantı şeması kurulumun birçok farklı alana uygun olmasını sağlayacak kolaylıktadır. Ürünün kablolu olması dâhili siren bağlantısı Kale Alarm’ın uzmanları tarafından kolayca yapılmaktadır. Giriş kapısına bağlı olan alarm sistemine eklenen siren, kapı açıldığı zaman direkt çalmasın diye gecikmeli dedektör ayarının yapılması gerekir. Böylelikle ev sahibi eve girdiği zaman hareket algılandığı anda şifre girilmesi için bir süre tanınır. Bu süre içerisinde şifre girildiği zaman sirenin ve alarmın gereksiz yere çalmaması sağlanmış olur.

Dâhili Siren Sayesinde Aldığınız Önlemin Faydasını Görün

Herhangi bir tehlike anında yüksek ses çıkaran ve bu şekilde iç ortamları uyaran kablolu alarm dâhili siren, olası risklere karşı korunmanızı sağlar. Evlerde, iş yerlerinde ve ofislerde kullanılmaya uygun olan ve alarm sistemleri üzerine kurulan ürün, kapılardan ya da pencerelerden izinsiz girişlerde uyarıda bulunmasıyla hırsızlıkların önüne geçilmesine yardımcı olur. Kurulu alarmların şifreleri girilmediği takdirde belirlenen sürenin geçmesiyle devreye giren siren sesi ev, iş yeri, ofis sahiplerini uyararak müdahale etmeyi kolaylaştırır. Dayanıklı gövde yapısı ve kullanışlı olmasıyla tercih edilen ürün, uzun süreli kullanımlara uygunluğuyla da öne çıkar. Dâhili siren fiyatları ile de oldukça uygun ve idealdir. Bütçeyi zorlamayan fiyatlar ile hemen her yere takılarak, güvenli bir şekilde yaşamaya devam etmek mümkündür. Fiyatlar ise kiralama ve satınalma bazında değişkenlik göstermektedir. Bu bağlamda ürünün ayrıca yalnızca Kale Alarm abonelerine özel olduğunu ifade etmek gerekir. Ürün kullanacağınız ya da kullanmakta olduğunuz Kale Alarm sistemine ek güvenlik amacıyla dahil edilebilmektedir.