Wired Alarm Panel KGS1112010

 Kablolu Alarm Paneli

KGS1112010

Product Identification:

•​ It is the electronic center of the alarm system. Alternatively, it is the brain of the system.

• ​All devices in the alarm system communicate with the alarm panel about their alarm and failure statuses.

• ​​With additional power supplies, the eight-area limit of the wired panel can be increased to 32 areas.

•​ The main control unit that operates, controls, and ensures communication with the system.

• ​The alarm system is activated by the user with a passcode or a remote control.

More Less

Kablolu Alarm Paneli

Alarmlar artık her yerde, her türlü ortamda kullanılması zorunlu hale gelen ürünlerdir. Yaşanılan alanların güvende olması ve korunması için gerekli olan alarmlar çokça çeşitlidir. Alarmların varlığı sayesinde kişiler hayatlarına daha konforlu bir şekilde devam etmektedir. Dolayısıyla alarmların varlığı hayata kolaylık katmaktadır. Gelişen teknoloji ile yenilenen alarm sistemleri yaşamı çok daha kolaylaştırmaktadır. Çok çeşitli bu alarmlar tek bir panel üzerinde kontrol edilebilmekte ve tek bir tuşla tüm sistemler çalıştırılabilir. Alarm paneli ile alanda bulunan tüm alarmlar tek bir sistemde toplanmaktadır. Böylelikle de her bir alarm için farklı panele ve yapıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Elektronik merkezi sistem olan bu alarm panelleri ile tüm alarm sistemleri yönetilmektedir. Alarm sisteminde bulunan cihazlar bu panellere bağlı olduğu için hepsi birbiri ile etkileşim halindedir.

Kablolu Alarm Panelleri ile Güvende Hayat

Alarm sistemlerinin beyni olarak çalışan alarm panelleri, sistemin en iyi şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Kablolu alarm paneli üst düzey teknolojisi ve gelişmiş özellikleri ile çok daha konforlu bir yaşam sunmaktadır. Alarm sisteminin tüm üyeleri paneller ile kontrol edilir ve yönetilir. Bu paneller herhangi bir alarm durumunda uyarıcılara sinyal verir ve alarm sistemini devreye sokar. Hırsızlık, yangın, gaz kaçağı gibi durumlara karşın alarmın aktive olmasını ve sinyal verilmesini sağlamaktadır. Hem dedektörler hem de siren üniteleri bu panellere bağlanarak bütüncül alarm sistemini oluşturur. Kablolu alarm sistemi, son derece güvenli bir sistem olup kişisel bilgiler ile korunmaktadır. Kullanıcı adı ve parola gibi güvenlik önlemleri bulunduğu için sizden başka birinin sisteme erişimi engellenir. Sistemi aktif ya da pasif hale getirebilmek için bu isim ve şifreye ihtiyaç duyulmaktadır. Böylelikle hırsız girse dahi alarm sistemi çaldığında susturmak için şifreyi girmesi gerekir.

Kablolu Alarm Paneli Ne İşe Yarar?

Kablolu alarm sistemleri, güvenliğin tek bir koldan yönetilmesini sağlamaktadır. Bu sayede de tüm alarm cihazları birbiri ile bağlantılı olmaktadır. İçerisinde bulunan dedektörler izinsiz bir şekilde sisteme giriş yapıldığını algılayarak direkt olarak bildirilmesini sağlamaktadır. Kablolu alarm bağlantı kopması gibi durumlara karşın kablolar ile tüm bağlantıların korunmasını da sağlıyor. Böylelikle güvenliğiniz için risk oluşturabilecek her faktör karşısında, her zaman güvenlik standartlarınızı koruma imkanına sahip olabiliyorsunuz. Konforlu yaşamın önemli bir adımı olarak alarm panelleri tüm alarm panellerini tek bir devrede topladığı için son derece önemlidir. Kablolu alarm güvenlik sistemleri tüm alarmları tek bir panelden yöneterek kolaylık sağlamaktadır. Her biri için ayrı panel kullanıldığında birbirinden bağımsız sistemler oluşabilir.

Yüksek Güvenlikli Kablolu Alarm Panelleri

Alarm sisteminden alınan uyarılar ve bildirimler bu paneller ile kişilere aktarılmaktadır. Dolayısıyla alarm sisteminin en önemli parçalarındandır. Kablolualarm paneli ne işe yarar diyorsanız bunun en açık cevabı tüm uyarıları algılayıp alarm sistemini devreye sokmasıdır. Herhangi bir güvenlik sorununda hızlıca çözüm bulmaya yardımcı olur. Kalitesi ile her daim iyi hizmet veren Kale Alarm Panelleri ile bağlantı sorunu olmaksızın ister evinizde ister iş yerinizde güvenliği sağlayabilirsiniz. Tüm alarmları ve kameraları bu panel ile kontrol edebilirsiniz. Uygulama ya da kumanda yoluyla sistemi aktif ve pasif hale getirebilirsiniz. Kolaylıkla ve tek tuşla bu işlemleri yaparak bulunduğu yeri daha da güvenilir yapabilirsiniz. Kablolu alarmı sistemleri fiyatları hakkında bilgi almak ve Kale Alarm abonelerine özek fırsatları öğrenmek için sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.