Wireless Alarm Panel

Kablosuz Alarm Paneli

KGS2112010

Product Identification:

Kale Alarm Control Panels are designed to protect small- and medium-sized buildings such as apartments, detached houses, summer houses, office, and small businesses. They protect in compliance with EN 50131 Grade 2 requirements.

Kablosuz Alarm Paneli

Güvenlik son dönemlerde en önemli konulardan biri haline gelmektedir. Çeşitli yöntemler ile her ortam daha da güvenli hale getirilebilir. Gelişen teknoloji ve yeni buluşlar sayesinde artık uzaktan da güvenlik sağlamak çok daha kolay hale gelmiştir. . Yeni nesil kablosuz sistemler alarmlar üzerine de uygulanarak yaşam daha da kolay hale gelmektedir. Kablosuz alarm sayesinde evlerinizde, iş yerinizde ve dilediğiniz her yerde güvenliği sağlayabilirsiniz. Son derece basit sistemi ile hem kurulumu hem de kullanımı kolaydır. Daireler, yazlıklar, ofisler ve müstakil evler gibi mekanlar  kablosuz alarm sistemleri ile korunabilir. Dijital sensörler ile son teknoloji ile uyumlu olup iletişimi en hızlı şekilde sağlamaktadır. Bu kablosuz paneller hırsız alarmı olarak da kullanılabilmektedir. Böylelikle bulunduğu tüm alanları hırsızlara karşı koruyacak ve hırsızlık girişimlerinde derhal sizleri haberdar edecektir. Güvenliğin sağlanmasında hem pratik hem de teknolojik yolu sunmaktadır.

Kablosuz Alarm Panelleri ile Yüksek Güvenlik

Kablosuz alarm panelleri sayesinde kablosuz bağlantılarla güvenlik sistemleri kurulabilmektedir. Ev içinde ya da ofis ortamında kablo görüntüleri olmaksızın alarm sistemi oluşturulabilmektedir. Kablosuz alarm paneli yüksek algılama kapasitesi ile evde olmadığınız anda herhangi bir hareketlilik olduğunda uyarı verir ve derhal durumu sizlere bildirir. Uzaktan kumanda ile de yönetilebilen bu kablosuz panelleri kapatma açma işlemleri telefona yüklenen uygulamalar sayesinde anında yapılabilmektedir. Kablosuz ev alarm sistemleri uzaktan kablosuz bir şekilde yönetilebildiği için son derece hayat kurtaran ürünlerdendir. Evinizde olmadığınızda telefonunuzdaki uygulama ile anında alarmı çalışır hale getirebilir veya kapalı duruma alabilirsiniz. Böylelikle alarm sistemini her daim kontrolünüz altında bulundurabilirsiniz. Alarm kapalı unutulduğunda uzaktayken direkt açabilir ve tüm tehlikelere karşın evinizi güvenli hale getirebilirsiniz.

Kablosuz Alarmın Kolay Kurulumu ve Pratik Kullanımı

Bu alarm sistemleri oldukça basit bir çalışma sistemine dayandığı için kablosuz ağ ile direkt bağlantı sağlanmaktadır. İstenilen yere yerleştirilen panel üzerinde bulunan ekranı sayesinde hızlıca kurulabilir. Böylelikle dakikalar içerisinde güvenlik sistemi aktif hale getirilebilir. Kablosuz alarm kurulumu Kale Alarm Servisleri tarafından yapıldıktan sonra telefona indirilen uygulama ile kilometrelerce uzaktan dahi yönetilebilir. Hem Android hem de iOS ile uyumlu olacak şekilde uygulamalar bulunduğu için tüm telefonlar ile bu sistem yönetilebilir durumdadır. Performansı yüksek olan bu alarm panelleri doğalgaz kaçakları, yangın ve benzeri durumlara karşın uyarı vermektedir. Kablosuz ev alarm sistemi ile hırsızlık ve benzeri vakalara karşında güvenlik oluşturulmaktadır. Stabil modülü yenilikçi tasarımı ile göze hitap eder. Bu alarm panellerinde GSM girişi de bulunmaktadır. Buna bağlı olarak kablolu ya da isteğe göre kablosuz bağlantı sağlayabilirsiniz.

Kablosuz Alarm Sistemlerinin Özellikleri ve Donanımı

Uzaktan güvenliği sağlayan bu sistemlerin çok farklı özellikleri bulunmaktadır. Kablosuz alarm sistemleri nasıl çalışır sorusuna en iyi yanıt uygulamalardır. Yüklenen uygulamalar sayesinde sistem kolayca kontrol edilebilir. Aynı zamanda sistemin tüm elemanları istenilen şekilde çalıştırılabilmektedir. Herhangi bir tehlike durumunda çalan sirenin süresini belirleyebilirsiniz. Böylelikle tehlike anında hemen haberdar olacaksınız ve sesi duymama ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz. İçerisinde ses kaydı yapabilirsiniz. Bu sayede siz yokken içeri herhangi biri girdiğinde sesler kaydedilir. SMS ile hem sistemi kurabilir hem açabilir hem de programlama yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra izleme ve dinleme de yapabilirsiniz. Bu sistemi yalnızca tek bir kişi değil çok sayıda kişinin yöneteceği şekilde ayarlayabilirsiniz. Mesaj alarmı kurup raporlar alabilirsiniz.  Kablosuz alarm fiyatları hakkında bilgi almak ve abonelere özel fırsatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.