1080P Network Recorder NVR/16-CHANNEL 2HDD

1080P Network Kayıt Cihazı NVR / 16 KANAL 2HDD

KALE6300002

Product Identification:

​Video Input and Transmission 

• IP camera input compatible with ONVIF up to 32 channels (maximum incoming bandwidth: 160 Mbps)

• Live feed up to 6-MP quality from connected cameras

Compression and Recording

• H.264+ compression increases encoding efficiency up to 50 percent and lowers data storage costs.  

• Full-channel recording up to 6 MP

Video Output

• HDMI and VGA outputs can support up to 1920 x 1080p

Storage and Playback

• Supports two HDDs (each up to 4 TB) • Simultaneous playback at 4CIF quality up to 16 channels

• Smart search for efficient playback 

• USB 3.0 ports ensure fast file transfer and backup

Smart Device Function

• Supports multiple VCAs (Video Content Analysis) for IP cameras

Network and Ethernet Access 

• Kale Kameram mobile application for easy network management  

• Gigabit Ethernet network interface​​​​

  More Less

  1080P Network Kayıt Cihazı NVR / 16 KANAL 2 HDD

  Sevdiklerinizin ya da uzun süreli emeklerinizin karşılığı olan bir mülkün güvenliğini sağlamak için gözünüzü onlardan bir saniye bile ayırmak istemiyor olabilirsiniz. Ancak hayatın akışı içerisinde böyle bir şey ne mümkün, ne de gerekli. Kale Alarm, 1080P network kayıt cihazı NVR / 16 Kanal 2 HDD sayesinde hayatın akışına rahatça devam ederken arkada bıraktıklarınızda aklınız kalmıyor. Güvenliğini kusursuz şekilde sağlamak istediğiniz yerin görüntüleri saniye saniye kaydediliyor, istediğiniz zaman gözlemlenebiliyor. Kaygının yerini güvenliğin alması yaşam kalitenizin artması için kritik önem taşıyor. Güvenliğiniz için yapacağınız kayıt cihazı yatırımı sayesinde değer verdiğiniz her şey güvende oluyor, içiniz rahat ediyor. Size endişe etmek yerine hayatın her anını maksimum verimle yaşamak kalıyor.

  Çok Daha Fazlasını Görmek Mümkün
   

  1080P network kayıt cihazı NVR / 16 Kanal 2 HDD özellikleri sayesinde çıplak gözle görebileceğinizden çok daha fazlasını görebilmek mümkün. 32 kanala kadar uyumlu IP kamera girişi yardımıyla aynı anda 32 farklı bölgeyi gözlemleyebilen kayıt cihazınız, olası bir tehlike anında detaylı bir şekilde kayıt almanın güvenini sağlıyor. Farklı açılardan aynı anda görüntü alabilmeyi mümkün kılan kayıt cihazı, yeni nesil video sıkıştırma teknolojisi ile yarı yarıya daha az veri oranına ihtiyaç duyarak kayıt yapabiliyor. Daha az veri tüketimi yaparken görüntü kalitesinden ödün vermiyor. 1080p görüntü kalitesiyle 2 milyon civarı piksele ulaşarak çekim yapıyor ve videoya yakınlaştırma yapma ihtiyacı duyulan anlarda görüntünün bozulmamasını sağlıyor. Son teknoloji eseri, 1080P network kayıt cihazı NVR / 16 Kanal 2 HDD kullananlar çok daha fazla detaya yüksek görüntü kalitesiyle ulaşarak anlık olarak gözlemleyebileceklerinden çok daha fazlasını görebiliyorlar.

  Canlı Görüntü Kaydı ile Güvenlik Her An Sizinle
   

  1080P network kayıt cihazı NVR / 16 Kanal 2 HDD nasıl zaman geçireceğinize gönül rahatlığıyla karar verebilmenizi mümkün kılıyor. İster iş yeri, ister eviniz olsun, kayıt cihazınızın sağladığı güvenlik sayesinde, mülkünüzü güvenle arkanızda bırakıp, endişeden uzak, rahat bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca cihazınızdaki Hik-Connect donanımı, kameralarınızın görüntü kayıtlarına anlık olarak istediğiniz yerden, istediğiniz zaman ulaşabilme imkânı veriyor. Görüntüye ulaşmayı kolaylaştıran 1 Gigabit’e varan veri alışveriş hızı, sıkıntısız şekilde denetiminizi sağlayabilmenizi mümkün kılıyor. Mülkünüz, 7 gün 24 saat güvendeyken içiniz her an rahat ediyor. 16 kanala kadar görüntü sağlayabilen kayıt cihazınız, sunduğu görüntünün kalitesini de tepede tutuyor. Olası bir yasa dışı eylem anında her saniye büyük önem taşımaktadır. Canlı şekilde kaydedilen video görüntüsünü mümkün olan en kısa sürede aktarabilmeyi hedefleyen kayıt cihazı, USB 3.0 donanımı sayesinde hızlı dosya aktarımı ve yedekleme yapabilmenizi mümkün kılarak güvenlik ihtiyacınızı kusursuz bir şekilde sağlıyor. Endişenin ve kaygının yerini güven hissiyatı ve iç huzur alıyor, gününüzün yüzde yüzü sizin oluyor.

  Her An Güvende Hissetmek İçin En Güvenilir Tercih
   

  1080P network kayıt cihazı NVR / 16 Kanal 2 HDD inceleme sonuçları bu cihazın bir kayıt cihazından beklenen her şeyi karşıladığını gösteriyor. Güvenlik söz konusu olduğunda itibarlı ve güvenilir bir marka ile çalışmak kritik önem taşıyor. Kale Alarm ürünleri, yalnızca Kale Alarm üyeliğine sahip kişilere satın alma ya da kiralama opsiyonlarıyla sunuluyor. 1080P network kayıt cihazı NVR / 16 Kanal 2 HDD  hakkında detaylı bilgi almak için sizler de Kale Alarm internet sayfasını ziyaret edebilir güvenlikte ayrıcalığı deneyimleyebilirsiniz.