1080P Network Recorder NVR/8-CHANNEL 2HDD

1080P Network Kayıt Cihazı NVR / 8 KANAL 2HDD

KALE6200002

Product Identification:

Video Input and Transmission

• IP camera input compatible with ONVIF up to 32 channels (maximum incoming bandwidth: 160 Mbps)

• Live feed up to 6-MP quality from connected cameras

Compression and Recording

• H.264+ compression increases encoding efficiency up to 50 percent and lowers data storage costs.

• Full-channel recording up to 6 MP

Video Output

• HDMI and VGA outputs can support up to 1920 x 1080p

Storage and Playback

• Supports two HDDs (each up to 4 TB)

 

• Simultaneous playback at 4CIF quality up to 16 channels

 

• Smart search for efficient playback

 

• USB 3.0 ports ensure fast file transfer and backup

Smart Device Function

 

• Supports multiple VCAs (Video Content Analysis) for IP cameras

Network and Ethernet Access

 

• Kale Kameram mobile application for easy network management

• Gigabit Ethernet network interface​​

More Less

1080P Network Kayıt Cihazı NVR / 8 KANAL 2 HDD

 

Bir mülkünüzün güvenliğinden emin olmanın öncelikli yolunun, bizzat orada bulunmak olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ancak böyle bir şey mümkün değil. Çünkü hayat tek mekâna sığamayacak kadar geniştir. Bu yüzden değer verdiğiniz iş yerinizi ya da güvenliğinden bir an bile kaygı duymak istemeyeceğiniz evinizi denetim altında tutabilmek için gerekli tedbirleri almak ve hayatı nerede olursa olun güven kaygısından uzak, huzurlu bir şekilde yaşamak son derece önemlidir. Bu hedef doğrultusunda Kale Alarm 1080P network kayıt cihazı NVR / 8 kanal 2 HDD siz nerede olursanız olun, istediğiniz yerin görüntüsünü sizlere saniye saniye sunuyor. Güvenliği bir kaygı olmaktan çıkararak hayatın her alanından maksimum verim alabilmenizi sağlıyor. Kale Alarm güvenlikten şüphe etmenizin önüne geçiyor, sizlere ise hayatın her anını huzurla yaşamak kalıyor.

 

Ayrıntılı Görüntü Sayesinde Detaylı Güvenlik

 

1080P network kayıt cihazı NVR / 8 kanal 2 HDD özellikleri sayesinde güvenlik endişesi hayatınızdan çıkıyor. Güvence altına almak istediğiniz yer ister iş yeriniz ister eviniz olsun kayıt cihazınızın sunduğu anlık görüntü kaydı sayesinde nerede olursanız olun gözünüz arkada kalmıyor. Standart 8 kanalın yanında 32 kanala kadar uyumlu kamera girişi sayesinde istediğiniz 32 farklı açıyı saniye saniye görüntüleyen kayıt cihazınız endişeyi ortadan kaldırıyor. Farklı kat ve odaları, farklı açılardan görüntüleyebilmenizi sağlayan kayıt cihazınız, yeni nesil video sıkıştırma teknolojisi sayesinde kayıt yaparken daha az veri oranına ihtiyaç duyuyor. Daha az veri tüketimi yaparken görüntü kalitesini de koruyor. 1080p görüntü kalitesiyle 2 milyon civarı piksele ulaşarak çekim yapan kayıt cihazınız olası bir yasa dışı eylem görüntüsüne yakınlaşma ihtiyacı duyulduğunda görüntü kalitesinin bozulmasının önüne geçiyor. 1080P network kayıt cihazı NVR / 8 kanal 2 HDD kullananlar çok daha detaylı bir görüntüye ulaşabilirken iki adet HDD desteği sayesinde depolama sorunu yaşamıyorlar.

 

Nerede Olursanız Olun Güvenlik Sizinle!

 

1080P network kayıt cihazı NVR / 8 kanal 2 HDD nasıl zaman geçireceğinizi içiniz rahat bir şekilde planlayabilmenizi mümkün kılıyor. Kayıt cihazınızın 32 farklı açıya kadar ulaşarak sağladığı anlık görüntü, güvelik konusundaki endişenizi sıfıra indiriyor. Siz nerede olursanız olun, güven altına almak istediğiniz mülkünüzün anlık görüntüsü de sizinle oluyor. Kayıt cihazınızdaki Hik-Connect teknolojisi sayesinde mobil cihazınızdan kameralarınıza anlık olarak görüntü kalitesinde azalma olmadan ulaşabilmeniz mümkün bir hâl alıyor. Görüntüye ulaşmayı kolaylaştıran 1 Gigabit’e varan veri alışveriş hızı sıkıntısız şekilde denetim yapabilmenizi sağlıyor. 32 kanala kadar görüntü sağlayabilen kayıt cihazınız, bu görüntülerin aktarım hızını da önemsiyor. İstenmeyen bir eylem anında alınan görüntünün en hızlı sürede aktarılabilmesi kritik önem taşıyor. USB 3.0 donanımına sahip oluşu sayesinde kayıt cihazınız, hızlı dosya aktarımı ve yedekleme yapabilmeyi mümkün kılıyor. Mülkünüz 7 gün 24 saat güvendeyken içiniz her an rahat ediyor.

 

Kale Alarm Güvencesiyle Son Teknoloji Güvenlik 

 

1080P network kayıt cihazı NVR / 8 kanal 2 HDD inceleme sonuçları bu kayıt cihazının bir kayıt cihazından beklenen her şeyi karşılayabilecek nitelikte olduğunu gösteriyor. Güvenlik söz konusu olduğunda itibarlı ve güvenilir bir marka ile çalışmak kritik önem taşıyor. Kale Alarm ürünleri yalnızca Kale Alarm üyeliğine sahip kişilere, satın alma ya da kiralama opsiyonlarıyla sunuluyor. 1080P network kayıt cihazı NVR / 8 kanal 2 HDD hakkında detaylı bilgi almak için sizler de Kale Alarm internet sayfasını ziyaret edebilir, güvenlikte son teknolojiye Kale Alarm güvencesiyle ulaşabilirsiniz.