1080P Network Recorder NVR/8 CHANNELS

1080P Network Kayıt Cihazı NVR / 8 KANAL

KALE6200001

Product Identification:

Video Input and Transmission​

• IP camera input compatible with ONVIF up to 16 channels (maximum incoming bandwidth: 160 Mbps)

• Live feed up to 6-MP quality from connected cameras

Compression and Recording

• H.264+ compression increases encoding efficiency up to 50 percent and lowers data storage costs.

• Full-channel recording up to 6 MP

Video Output

• HDMI and VGA outputs can support up to 1920 x 1080p

Storage and Playback

• One SATA interface (each HDD can store up to 4 TB)

• Simultaneous playback at 4CIF quality up to 16 channels

• Smart search for efficient playback

• USB 3.0 ports ensure fast file transfer and backup

Smart Device Function

• Supports multiple VCAs (Video Content Analysis) for IP cameras

Network and Ethernet Access

• Hik-Connect for easy network management

• Gigabit Ethernet network interface​

More Less

1080P Network Kayıt Cihazı NVR / 8 KANAL

Huzurlu hissetmek yaşam kalitenizin yukarıda tutulmasında önemli bir rol oynuyor. Kaygı, huzurunuzdan çalarken güvende hissetmek kaygının yok edilmesinde ve huzurun sağlanıp yüksek bir yaşam kalitesine ulaşmakta büyük önem taşıyor. Bu durum güvenlik ekipmanlarından beklentiyi de yükseltiyor. Kullanılan güvenlik ekipmanının son teknolojiye uygun ve güvenlik açığından uzak olması, günümüz dünyasında büyük bir öneme sahiptir. Kale Alarm, 1080P network kayıt cihazı NVR / 8 Kanal ile sevdiğiniz kişileri ve uzun yıllar süren emeklerinizin sonucu kurulan iş yerinizi her saniye denetlemenizi ve güvenliğinden emin olmanızı mümkün kılıyor. Nereye giderseniz gidin 7/24 anlık görüntü sizinle oluyor, endişenin yerini güven alıyor, gözünüz arkada kalmıyor. Kale Alarm, hayatınızın her anının endişeden uzak, güvenlikten emin bir hâl alabilmesi için sizleri bekliyor.

 

Daha Fazla Kamera, Daha Net Güvenlik
 

1080P network kayıt cihazı NVR / 8 Kanal özellikleri kendi kendinize gözlemeyebileceğinizden çok daha detaylı bir görüntü zenginliği sunmayı hedefliyor. 16 kanala kadar uyumlu, dünya standartlarına uygun IP kamera girişine sahip olması sayesinde güvence altına almak istediğiniz mülkünüzü, 16 kamera ile farklı açılardan görebilmeniz mümkün oluyor. Sahip olduğu yeni nesil video sıkıştırma teknolojisi yardımıyla, yarı yarıya daha az veri oranına ihtiyaç duyarak kayıt yapabilmeyi mümkün kılıyor. Veri tüketiminde tasarrufa giden kayıt cihazınız, kalitesinden hiçbir zaman ödün vermiyor. 1080p kaliteye sahip olması sayesinde, anında 2 milyon civarında piksele ulaşarak daha net görüntüler sunuyor ve video yakınlaştırma ihtiyacı duyulan olası tehlike durumlarında görüntü kalitesinin bozulmasına izin vermiyor. Güncel teknolojinin her gelişmesinden faydalanan 1080P network kayıt cihazı NVR / 8 Kanal kullananlar çok daha detaylı bir görüntü elde ederek güvenlikte kusursuzluğu deneyimliyorlar.

 

7/24 Anlık Görüntü ile 7/24 Güvenlik
 

1080P network kayıt cihazı NVR / 8 Kanal nasıl isterseniz öyle zaman geçirebilmenizi mümkün kılıyor. Güvenliğini sağlamak istediğiniz mülkün şekli fark etmeksizin gönül rahatlığıyla arkanızda bırakıp, uzaktayken de gününüzü kaygısız ve verimli bir şekilde geçirebilmenizi sağlıyor. Hik-Connect donanımı sayesinde, mobil cihazınız yardımıyla tüm kameralarınızı istediğiniz her an, her yerden görüntüleyebilmenize imkân tanıyor. Görüntüye ulaşmayı hızlandıran, 1 Gigabit’e varan veri alışveriş hızı sayesinde güvenliğinizi sağlamak istediğiniz mülkün denetimi çok daha hızlı gerçekleşiyor. 16 kanala kadar görüntü sunabilen kayıt cihazınız, bu görüntülerin kalitesini de zirvede tutuyor. İstenmeyen bir eyleme maruz kalınması durumunda kaydedilen anlık görüntünün güvenlik kuvvetlerine aktarım hızı kritik önem taşıyor. USB 3.0 donanımı sayesinde kayıt cihazınız alınan anlık görüntüleri hızlıca aktarabilmenizi ve yedekleyebilmenizi mümkün kılıyor. 1080P network kayıt cihazı NVR / 8 Kanal kullanımı 7 gün 24 saat detaylı anlık görüntüye ulaşabilmenizi sağlıyor, güvenlik kaygı olmaktan çıkıyor, sizlere de gününüzü huzur içinde yaşamak kalıyor.

 

Güvenlikte Ayrıcalık Sizleri Bekliyor
 

1080P network kayıt cihazı NVR / 8 Kanal inceleme sonuçları bu kayıt cihazının en çok tercih edilen güvenlik ürünlerinden biri olduğunu gösteriyor. Güvenlik söz konusu olduğunda sektörde tecrübeli ve güvenilir bir marka ile çalışmak kritik önem taşıyor. Kale Alarm ürünleri, yalnızca Kale Alarm üyeliğine sahip kişilere, satın alma ya da kiralama opsiyonlarıyla sunuluyor. 1080P network kayıt cihazı NVR / 8 Kanal hakkında detaylı bilgi almak için sizler de Kale Alarm internet sayfasını ziyaret edebilir, güvenliğin ayrıcalığını hemen deneyimleyebilirsiniz