2.0 MP Network Bullet Camera with 4.0-mm lens

2,0 MP, 4,0mm Network Tipi Bullet Kamera

KALE4200001

Product Identification:

•Up to 2.0 MP (1920 x 1080) resolution

•High compression ratio, standard video compression with ROI (region of interest) coding

• Progressive-scan CMOS, motion video capturing

• Supports dual stream and the sub-stream for mobile surveillance

• High-performance and durable Infrared LED, approximately 20-30 m of IR Range

• IR cut filter with auto switch

• Built-in Micro SD/SDHC/SDXC card slot that supports up to 128 GB

• PoE (Power over Ethernet) Ingress protection level: IP67

• Electronic recording for different surveillance environments

• Other functions: alarm, reset button, and mirror

• Supports intrusion detection and line crossing detection

• VCA support, which is compatible with NVR for the second time of video searching and analyzing

• Mobile Tracking with Kale Alarm and Kale Kameram applications

More Less

2,0 MP, 4,0 mm Network Tipi Bullet Kamera

Hem kapalı hem de açık alanlarda kayıt yapabilmek ve güvenlik önlemlerini artırmak adına tercih edilmektedir. 2,0 mp, 4,0 mm network tipi bullet kamera şekil olarak silahların mermisine benzetildiği için bullet ismini almıştır. Daha küçük alanlar için oldukça kullanışlı olan bu kamera, 5-6 cm uzunluğundaki bir mercek ile tasarlanmıştır. Hırsızlık, yangın veya olası bir kazanın önlenebilmesi ve çözülmesi adına tercih edilmektedir. Alarm sistemi özelliğine de sahip olduğu için hayati bir önem taşır. Ayrıca sıfırlama düğmesi ve ayna gibi bazı diğer fonksiyonlara da sahiptir. Böylece ofislerde, iş yerlerinde, çalışma alanlarında, resmi ve özel kuruluşlarda gönül rahatlığıyla tercih edilebileceği gibi evlerde ve kişisel alanlarda da kullanılmaktadır.

2,0 MP, 4,0 mm Network Tipi Bullet Kamera Özellikleri

Her ortama kolayca uyum sağlayan tasarımı ile göze batmayan ve dikkat çekmeyen bir üründür. 2 megapiksele kadar çözünürlük sağlaması ile yüksek kalitedeki kayıtlara erişilmektedir. ROI teknolojisi ile ilgilendiğiniz bölgeye özel olarak odaklanması ve buna göre kodlanabilmesi hem hafızadan tasarruf etmeyi hem de daha kişiselleştirilmiş bir avantajısağlar. Yüksek sıkıştırma oranına sahip olduğu için videolarınız ve beraberinde kaydolan sesli kayıtlar, 128 GB’a kadar artırılabilen hafızasında güncelliğini korur. Hafızasını artırabilmek adına dâhili MİCRO SD/SDHC/SDXC kart yuvasına sahiptir. Network tipi bullet kamera özellikleri; ileri teknoloji ile üretilmiş olmasından dolayı yüksek performanslı ve size uzun bir deneyim sunacak kızılötesi LED’lere sahiptir. Darbelere karşı korunaklı olarak hazırlanmıştır. Çetin hava şartları da göz önünde bulundurulduğu için kameranın hemen üzerinde şapka şeklinde bir detay bulunmaktadır. Yağışlı havalarda kameranın merceğine su gelmesini önlemek ve görüş açısını korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Sıcak ve soğuk havalara karşı da korunaklı olan 2,0 mp, 4,0 mm network tipi bullet kamera kullananlar tarafından da beğeniyle karşılanmaktadır.

2,0 MP, 4,0 mm Network Tipi Bullet Kamera Kullanımı

Zengin özellikler ile donatılan network tipi bullet kamera kullanımı oldukça rahattır. Kamerayı aktif ettikten sonra sabitlediğiniz yerden 20-30 metreye kadar uzanan görüş açısıyla birlikte kayıtlar elde etmektedir. Otomatik anahtarlı IR kesme filtresine sahiptir. Farklı gözetim ortamları için elektronik çekim özelliğinin yanında geceleri de gündüzmüş gibi çekim yapabilmektedir. Böylece karanlık ortamlarda bile kendi aydınlatması ile enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Network tipi bullet kamera hakkında bilinmesi gereken bir diğer avantaj ise mobil olarak da naklen kayıtları izleyebilme imkânı sunmasıdır.Kale Alarm ve Kale Kameram uygulamaları sayesinde gittiğiniz her yerde kameranıza direkt olarak bağlanabilir ve video kayıtlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca bu videoları ikinci defa da izleyebilmek ve gerektiğinde analiz etmek için NVR desteği ile uyumlu VCA desteğine de sahiptir.

2,0 MP, 4,0 mm Network Tipi Bullet Kamera Sayesinde Kaliteli Görüntüler

2,0 mp, 4,0 mm network tipi bullet kamera nasıl tüm bu özellikleri bir arada yapıyor? Kale Alarm güvencesiyle üretilen ve her biri kaliteli malzemelerden özenle hazırlanan bu ileri teknoloji ürünler hayat kolaylaştıran cinsten. İki yönlü akış desteği ve mobil izleme için alt akışa sahip olmasından dolayı da ayrıca bir kolaylık sağlıyor. Network tipi bullet kamera inceleme çalışmaları sırasında kolay hareket kabiliyetine sahip olması ve etrafındaki görüntüleri eksiksiz yakalayabilmesi ile kullanıcıları memnun etmiştir. Sayesinde elde edilen kaliteli görüntüler, videolar ve anlaşılır ses kayıtları almak mümkündür. POE olarak nitelendirilen Ethernet üzerinden güç sağlama özelliğine sahiptir.

Ürünler yalnızca Kale Alarm aboneliği olan müşterilere kiralama ve satın alma opsiyonuyla sunulmaktadır. Tek olarak satılmamaktadır.