2.0 MP Network IP Bullet Camera with 2.8-12 mm lens

2,0 mp 2.8 - 12 mm Network Tipi IP Bullet Kamera

KALE4200002

Product Identification:

•​Up to 2.0 MP (1920 x 1080) resolution

• Smart ROI function

• Standard video compression with high compression ratio

• Progressive-scan CMOS, motion video capturing without incised margin

• Supports dual stream and the sub-stream for mobile surveillance

• High-performance and durable Infrared LED,

• approximately 20-30 m of IR Range

• Built-in Micro SD/SDHC/SDXC card slot that supports up to 128 GB

• IR cut filter with auto switch

• PoE (Power over Ethernet)

• 3D DNR • DWDR

• Ingress protection level: IP67

• Auto-iris, electronic shutter for different surveillance environments

• Other functions: reset, heartbeat, and mirror

• Three-axis adjustment

• Supports intrusion detection and line crossing detection

• VCA support, which is compatible with NVR for the second time of video searching and analyzing

• Mobile Tracking with Kale Alarm and Kale Kameram applications

More Less

2,0 mp 2.8 - 12 mm Network Tipi IP Bullet Kamera

Ev ve iş yerlerinde alınabilecek tedbirlerden birisi de güvenlik amacıyla kamera kullanımıdır. Network tipi IP Bullet kamera, İki yönlü akış desteği ile desteklenmekte ve mobil olarak da izlenebilmesi için alt akış sistemi ile hazırlanmıştır. 2,0 mp 2.8 - 12 mm Network tipi IP Bullet kamera akıllı ROI işlevi sayesinde görüntülemek istediğiniz alanları sınırlandırır ve daha net bir çekim kalitesi sağlar. Bu sayede gerekli görüntüler hafızada kalır. Kayıtların kapladığı hafıza miktarını azaltmaya yönelik olarak geliştirilen bu teknoloji ile sadece gerekli gördüğünüz alanlarda ve görüntülerde çözünürlüğü yükselterek daha kaliteli görüntü kaydı elde edebilmektesiniz.

2,0 mp 2.8 - 12 mm Network Tipi IP Bullet Kamera Özellikleri

IP Bullet kamera asgari bir aydınlatma sistemi sunması sayesinde tasarruf sağlar. Görünüş olarak mermiyi andırmasından dolayı Bullet Kamera olarak isimlendirilen bu kameralar, ince uzun bir silindir şeklindedir. Dış mekânlarda da kullanıma uygun olmasından dolayı olası darbelere ve hava şartlarına karşı korunaklıdır. Kameranın görüş açısına yağmur, toz ve benzeri şeylerin düşmemesi için öne doğru çıkıntılı bir tasarım geliştirilmiştir. Bu nedenle yağışlı havalarda bile performansından ödün vermez. Bu kameraların özelliği, gece ışıksız bir ortamda bile gündüz gibi bir kayıt imkânı sağlamasıdır. Ekstra bir aydınlatmaya gerek duyulmadan karanlık ortamlarda net görüntüler alabilmenizi sağlar. Network tipi IP Bullet kamera özellikleri çok yönlüdür. Yaklaşık 20-30 metre görüş mesafesine sahiptir. Videoların otomatik olarak hafızaya kayıt olması özelliği sayesinde ikinci defa izlenebilmesi için NVR desteği uyumlu VCA desteği sağlamaktadır. Böylece videoları ikinci defa izleyebilir ve analiz yapabilirsiniz. Kale Alarm veya Kale Kameram uygulamaları sayesinde kameranın olduğu yerde bulunmadığınız takdirde mobil olarak izleme imkânı tanır. Kendi hafızasına ek 128 GB’a kadar yükseltilebilen dâhili micro sd/sdhc/sdxc kart yuvasına sahiptir. İzinsiz girişleri tespit eder, hat geçişlerini ve tüm hareketleri algılama özelliklerine sahiptir.

2,0 mp 2.8 - 12 mm Network Tipi IP Bullet Kamera Nasıl Kullanılır?

Network tipi IP Bullet kamera kullanımı oldukça avantajlıdır. Kameranın sabitlenecek kısmında belirlenen dört yeri bir matkap yardımıyla sabitledikten sonra kullanıma hazır hâle  gelecektir.  Hem iç, hem de dış mekânlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Güvenlik seviyesini artırmak adına küçük oluşu ve rahat hareket kabiliyeti sayesinde yüksek performans göstermektedir. Duvarlara, odalara, garajlara, koridor ve merdivenlere yerleştirilebileceği gibi daha dar alanlarda da kullanılabilir. 3 eksenli ayar özelliği sayesinde sabitlendiği yerden itibaren geniş açıları kaydedebilmektedir.

2,0 mp 2.8 - 12 mm Network Tipi IP Bullet Kamera ile Yüksek Çözünürlük İmkânı

2 megapiksele kadar yükselen bir çözünürlük kalitesi sağlar. Progresif tarama özelliği ve kesik marj olmaksızın hareketli videolar kaydedebilmesi ile Network tipi IP Bullet kamera kullananlar birçok fonksiyonu tek bir ürün sayesinde deneyimlemektedir. Hem ses hem de görüntü kaydı sağlar. 2.8’lik 12 mm lensi ile kaliteli görüntüler yakalamaktadır.  2,0 mp 2.8 - 12 mm Network tipi IP Bullet kamera inceleme ve analizleri, cihazın pek çok farklı senaryoda ideal performansa sahip olduğunu göstermektedir. Beyaz ve sade bir tasarımın ön plana çıktığı bu cihaz, dikkat çekmediği gibi fazla yer de kaplamaz. Uzun ömürlü kızılötesi LED özelliği sayesinde kullanıcıların gönül rahatlığıyla tercih etmelerine olanak sağlamaktadır. 

Ürünler yalnızca Kale Alarm aboneliği olan müşterilere kiralama ve satın alma opsiyonuyla sunulmaktadır. Tek olarak satılmamaktadır.