2.0 MP Network IP Camera with 2.8-12 mm Motorized Lens

2.0MP 2,8-12 mm Motorize Lensli Network IP Kamera

KALE4200003

Product Identification:

•​Up to 2.0 MP (1920 x 1080) resolution

•​​Built-in Micro SD/SDHC/SDXC card slot that supports up to 128 GB

• High-performance and durable Infrared LED Approximately 20-30 m of IR Range

• IR cut filter with auto switch

• DC12V & PoE

• Motorized Lens

• Digital Wide Dynamic Range (Digital WDR) 3D Digital Noise Reduction

• Backlight Balancing

• Automatic Electronic Shutter

• Weather-resistant IP67 protection

• Three-axis adjustment

• Mobile Tracking with Kale Alarm and Kale Kameram applications

More Less

2.0 MP 2,8-12 mm Motorize Lensli Network IP Kamera

Güvenli bir ortam oluşturmak ve bu ortamın daim olmasını sağlamak için alınabilecek önlemlerden biri de güvenlik kameralarıdır. 2.0 mp 2,8-12 mm motorize lensli network ip kamera hem içeride hem de dışarıda rahatlıkla kullanılan bir güvenlik kamerasıdır. Mükemmel performansa sahip ve ileri teknolojilerle hazırlanmış özellikleri sayesinde pek çok konuda konfor sağlar. Dar ve loş alanlarda bile yüksek çözünürlükte bir kayıt imkânı sunar. IP kameraların en önemli özelliklerinden biri kaydedilen görüntüleri dijital bir ortama aktarabilmesidir. Böylece internet üzerinden kayıt yapılan cihaza naklen bağlanarak izleyebilme avantajı tanır. Kale Alarm ve Kale Kameram uygulamaları sayesinde de dilediğiniz zaman girip kameranızın hafızasındaki görüntüleri inceleyebilir, analiz edebilir ve yedekleyebilirsiniz. Yetki ve kontrolü tamamen size bırakan 2.0 mp 2,8-12 mm motorize lensli network ip kamera kullananlar tarafından da olumlu geri dönüşler sağlanmaktadır.

2.0 MP 2,8-12 mm Motorize Lensli Network IP Kamera Özellikleri

Birçok özelliği bünyesinde barındıran bu kamera, yüksek güvenlik gerektiren yerlerde daha çok tercih edilmektedir. Otomatik olarak yakınlaştırma veya odaklama işlemleri elle yapılamayacak ve sürekli değiştirilemeyecek kadar hassas konulardır. Motorize lensli kameralarda ise bu işi saniyeler içerisinde yapabilmeniz mümkündür. Bu şekilde hassas ayarlara ve konfora sahip olması motorize lensli network ip kamera özellikleri arasındadır. Hareket kabiliyeti, yumuşak geçişler şeklindedir. 2 megapiksele kadar artan bir çözünürlük imkânı tanır. Bu da kayıtların rahatlıkla seçilebilmesi ve anlaşılabilir olmasını sağlar. Arka plan aydınlatma dengelemesine sahiptir. Karanlık alanlarla da kendine ait olan ve fazla ışık yaymayan lambaları sayesinde enerji tasarrufu sağlar. Havanın kararmasıyla ya da ışıksız, karanlık bir ortamda bile gündüzmüş gibi kayıt yapabilir. Uzun ömürlü kızılötesi LED’lere sahiptir. Dijital WDR olarak adlandırılan Dijital Dinamik Alan ve 3D dijital gürültü azaltma özelliklerine sahiptir. Motorize lensli network ip kamera inceleme sonuçlarıda bu özellikleri sorunsuz gerçekleştirebildiği yönündedir.

2.0 MP 2,8-12 mm Motorize Lensli Network IP Kamera Avantajları

Kameraların en önemli kısımları lensleridir. Motorize lensler, diğer lenslerin aksine daha avantajlıdır. Bunun sebebi çok hassas ayarlara sahip ve uzun ömürlü oluşlarıdır. Kaydettiği tüm görüntüleri kendi hafızasında biriktirmektedir ve 128 GB’a kadar yükseltilebilen dâhili micro sd/sdhc/sdxc kart yuvasına sahiptir. Böylece kayıtlarınız uzun süre saklanmış ve güvenliğini korumuş olur. 20-30 metreye kadar IR mesafesi sunar ve bu alan dâhilindeki tüm hareketlere duyarlıdır. 3 eksenli ayar sistemine sahip olup, otomatik elektronik objektif özelliği de avantajlarından biridir. Motorize lensli network ip kamera nasıl hava şartlarına karşı korunaklı olur? sorusunun cevabı IP67 sistemi ile tasarlanmış olmasıdır. Yağmur, kar, rüzgâr ve benzeri hava şartlarına karşı korunaklı olmakla beraber darbelere karşı da korunaklıdır. Motorize lensli network ip kamera hakkında otomatik anahtarlı IR kesme filtresine sahip olduğu bilinmektedir. Sıfırlama ve alarm özellikleri de kameranın diğer fonksiyonları arasına dâhil edilebilir.

2.0 MP 2,8-12 mm Motorize Lensli Network IP Kamera Kullanımı

Kameranın konumlandırıldığı oda çok önemlidir ve görüş açısına gelecek kısımların ölçülmesi gereklidir. Bu mesafe hesaplandıktan sonra daha çok duvara monte şeklinde kullanılan bu kameralar olabildiğinde küçük tasarlanmaktadır. Dikkat çekmeyen sade tasarımı ile kolayca kamufle edilebilir. Kurulum yerine karar verdikten sonra belirlenen yerlerden matkap yardımıyla monte edilebilir. Ardından 2.0 mp 2,8-12 mm motorize lensli network ip kamera kullanımı oldukça pratik hâle gelmektedir.

Ürünler yalnızca Kale Alarm aboneliği olan müşterilere kiralama ve satın alma opsiyonuyla sunulmaktadır. Tek olarak satılmamaktadır