Güvenlik Hizmeti

Sunulan Hizmetler​

​​Kale Alarm'ın sunmuş olduğu alarm hizmetleri standart, fark yaratan ve güvenlik ötesi hizmetler olmak üzere üç gruba ayrılmaktadır. Tüm abonelerimiz asgari olarak standart hizmetlerimizden yararlanmaktadır. Standart hizmetlerin dışında istemiş oldukları diğer hizmetlere de standart hizmet bedeline ek olarak ödeyecekleri küçük farklarla sahip olabilirler. Alarm hizmetini kiralayan tüm abonelerimize sunmuş olduğumuz ve mekânlarını 7/24 kontrol altında tutulmasını sağladığımız en önemli hizmetimiz ise Alarm İzleme Merkezi hizmetidir. Bu hizmet sayesinde abonelerimiz ile 24 saat iletişim halinde olarak, acil müdahale gerektiren durumlarda onları durumdan haberdar ederek, ilgili birimlerin yönlendirilmesini sağlamaktayız.

KALE Alarm İzleme Merkezi Hizmeti

​Avrupa Birliği standartlarına uygun şekilde kurulmuş olan Kale Alarm İzleme Merkezi, abonelerimizin Kale markasının sağladığı güven içerisinde, rahat ve huzurlu yaşayabilmeleri adına 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Alarm Sistemleri'nin takibi, 7/24 teknik destek hizmeti, acil durumlarda abone ile temasa geçerek ilgili birimin yönlendirilmesi gibi çağdaş hizmetler sunmaktadır.

Alarm İzleme Merkezi’ne bağlı olmayan alarm sistemleri sadece lokal olarak bölge sakinlerini uyarmakta, ilgili birimin yönlendirilmesi bölge sakinlerinin inisiyatifine bırakılmaktadır. Alarm Merkezi’ne bağlı​ bir alarm sisteminde ise giriş kapısı, telefon hattı ya da sirene karşı yapılacak olan her hangi bir sabotaj girişimi, Alarm İzleme Merkezi tarafından sinyaller vasıtası ile algılanmakta ve anında aboneler aranarak durumdan haberdar edilmektedir. Bu sayede sistem işlevini tam olarak yerine getirmektedir.

Kale Alarm İzleme Merkezi bu düşünceden hareketle, alarm s​istemlerinin bir merkezden izlenerek,

 • Alarmın geldiği bölgeyi
 • Alarmın doğruluğunu
 • Alarmın mahiyetini
  • Soygun
  • Tehdit
  • Sabotaj
  • Yangın
  • Su baskını
  • Gaz kaçağı
  • Acil sağlık

​Olası cihaz arızalarını ve elektrik kesintilerini anında tespit ve müdahale olanağı sağlayacak, 7 gün 24 saat hizmet verecek şekilde düzenlenmiştir. 

Standart Hizmetler

soygun-alarmi

Hırsızlık
Değerli eşyalarınızın çalınmasını önleyebilir, kötü niyetli müdahalelere meydan okuyabilirsiniz.​​

destek-hizmetleri

Destek Hizmetleri
Sistem ile ilgili her sorunuza cevap verebilecek destek hizmetlerini ​444724 0 numaralı Alarm İzleme Merkezi alabilirsiniz.

giris-cikis

Giriş/Çıkış Takibi
Ev ya da iş yerinize kim ve ne zaman giriş - çıkış yapmış kontrol edebilirsiniz.

yangin

Yangın
Yangın felaketleri için erken müdahaleyi sağlayabilir, ilgili müdahale birimini harekete geçirebilirsiniz. ​​

acil-durum

Acil Durum
Tehlike anında acil durum sinyali gönderip, erken müdahale ile sorunu kontrol altına alabilirsiniz.

acil-saglik

Acil Sağlık
Olası sağlık sorunları için  Sağlık Hizmeti ile evinize tek telefonla ambulans yönlendirebilirsiniz.

gaz-kacagi

Gaz Kaçağı
Gaz kaçağı tehlikesi için en erken müdahaleyi sağlayabilir, ilgili müdahale birimini harekete geçirebilirsiniz.

su-baskini

Su ​Baskını
Su baskını tehlikesi için en erken müdahaleyi sağlayabilir, ilgili müdahale birimini harekete geçirebilirsiniz. ​

Fark Yaratan Hizmetler

cam-kirilmasi

Cam Kırılması
Alarm sistemi devre dışı olsa bile, hırsızın camı kırarak içeri girme teşebbüsüne engel olabilirsiniz. Birden fazla camı kontrol altında tutarak, ev ve iş yeri güvenliğinizi dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı koruyabilirsiniz.​​

isi

Isı Algılaması
Isının belirli bir eşiği geçtiğini algılayarak ilgili birimin harekete geçirilmesiyle erken müdahaleyi sağlayabilirsiniz. Alarm sistemi kapalı olsa dahi çalışır halde olan ısı dedektörleri mutfak, banyo, garaj ve yoğun sigara içilen mekânlarda duman dedektörü yerine tercih edilebilir. ​​

panik-butonu

Panik Butonu
Ne yapacağınızı bilemediğiniz durumlarda panik butonuna basarak, acil durum sinyalini gönderip, erken müdahale ile sorunu kontrol altına alabilirsiniz.

uzaktan-kumanda

Uzaktan       Kuma​nda ile Kolay Kurulum
Sistemi uzaktan kurup açmaya yarayarak kullanım kolaylığı sunarken, panik butonu işlevi ile de sorunu erken müdahale ile kontrol altına alabilirsiniz. ​​

Güvenlik Ötesi Hizmetler

kamera-izleme

Kamera ile

İz​leme 
Kontrol etmek istediğiniz alanları internet aracılığıyla dünyanın öbür ucundan bile izleyebilirsiniz.​​

Ayrıntılı bilgi için tık​layınız