Tam Kapsam Güvenlik

 

Alarma geçtiniz ve evinizi Kale Alarm g​üvencesiyle koruma altına aldınız ancak yaşam standartınızı daha da artırmak “güvenlik ve ötesi” anlayışınızı ortak bir havuzda toplamak istiyorsunuz… Bir kolayı var! Kale Tam Kapsam Güvenlik, alarmdan kasaya, kilitten sigortaya pencere sistemlerinden kapıya ve elektronik sistemlere kadar tüm güvenlik çözümlerini bir arada sunuyor…Siz de güvenliğinizi sağlama almak, hayat kalitenizi artırmak için Tam Kapsam Güvenlik içindeki güvenlik çözümlerini ayrıntılı inceleyebilirsiniz.​

 

kale-kilit

kilit

Dünya üzerinde 100 milyondan fazla kapıda yer alan Kale Kilit’in ürünleri, kalitesi ve kötü niyetli müdahalelere meydan okuyan mekanik ve elektronik modelleriyle güvenlikten vazgeçemeyenlerin seçimi.

kalekilit.com.tr

kale-pencere

kapipencereYasam alanınıza her açıdan mükemmel çözümler sunan Kale Kapı ve Pencere Sistemleri, çevreye ve insana saygılı ürünleriyle dünyanızı koruma altına alıyor.

kale-kapi-pencere-sistemleri

kale-sigortasigorta

Kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almak için farklı sigorta seçenekleriyle Kale Sigorta, yaşam kalitenizi arttırır.

kalesigorta.com.tr

kale-celik-kasacelikkasa

En kıymetli değerlerin en güvenilir yerde saklanmasını sağlayan Kale kasa ürünleri, farklı yaşam alanlarının dekorasyon öğesi olabilecek kadar da stil sahibi.

kale-celik-kasa

kale-celikkapicelikkapi

Birbirinden farklı model ve güvenlik seçenekleriyle Kale Çelik Kapı, evde veya ofiste tüm tehlikelere karşı kapalı!

kale-celik-kapi