Mobil Uygulama

kale-iletisim kale-iletisim 

Mobil Uygulama

​Yaşam alanınızın güvenliği artık cebinizde!

Kale Alarm Mobil Uygulaması ile güvenliğinizi koruma altına almak ve akıllı telef​onunuz yardımıyla birçok ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak, şimdi çok kolay. 

Kale Alarm Mobil Uygulama ile tarihlere göre fatura bilgilerini sorgulayabilir, gün içerisindeki sinyalleri görebilir, ev veya iş yerlerinde bulunan kamera görüntülerini canlı ya da kayıtlı olarak izleyebilir, her türlü teknik soruyu çağrı merkezini arayarak sorabilir, kilit, elektronik kilit, kapı ve kasa ile ilgili talepleriniz için destek hizmet alabilirsiniz. Panik butonu sayesinde itfaiye, ambulans ve emniyet güçlerine ise acil durumlarda ulaşabilirsiniz.​

mobilekran

KALE ALARM'ın güvenli dünyasına cepten katılmak için nasıl bir yol izleyebilirsiniz?

  • Kale 7/24 Mobil uygulama​yı Android ya da iOS yazılım tabanlı cihazınıza indirin. 
  • Şifre almak için 444 7​24 0 numaralı Çağrı Merkezini arayın.
  • Aktivasyon için e-posta adresinize gelen şifreyi uygulamaya girin.
  • KALE ALARM M​obil dünyasına sizde dahil olun.​

mobilAndroidmobilItunes

 

kale kameram

Kale Alarm Pro

Kale Alarm Pro uygulaması ile yaşam alanlarınızdaki alarm sistemlerinizi, cep telefonunuzdan rahatlıkla yönetebileceksiniz. Uzaktan kurma - kapama fonksiyonu ile dünyanın her yerinden alarm sisteminizi kurup devre dışı bırakabilirsiniz. Kale Alarm Pro ile birden çok mekandaki sistemleri kontrol edebilir, tüm sinyalleri-bölgeleri görebilir/mail atabilirsiniz, sensörlerin durumlarını gözlemleyebilir ve sistem uyarılarını alabilirsiniz.

 

mobilAndroidmobilItunes

kale kameram

 

KALE KAMERAM

Kale Kameram uygulaması Kale markalı DVR, NVR ve IP kameraların izlenmesi için kullanılmaktadır. Uzaktan canlı izleme opsiyonu sunar. Dünyanın heryerinden canlı görüntü izleyip güvenli bir yaşam sürmek için tek yapmanız gereken bir hesap oluşturmak. Ayrıca geçmiş video kayıtlarınıda izleyerek hayatınızdaki önemli anları arşivleyebilirsiniz. Başlıca özellikler:

  • Gerçek Zamanlı İzleme
  • Kayıttan İzleme
  • Hareket algılayıcılı alarm kaydı

 

mobilAndroidmobilItunes